Kokius žodžius sakyti pasiperšant?

Įrašas patalpintas:

Kategorijos: Sužadėtuvės

Kokius žodžius sakyti pasiperšant?

Esate pasiruošęs pasipiršti savo mylimajai, kišenėje turite jos išsvajotą žiedą ir viskas ką beliko padaryti – priklaupti ir pasipiršti. Tačiau ką sakyti priklaupus, tokią emocijų pilną akimirką? Žinoma, klausimas „Ar tu tekėsi už manęs?“ visgi išlieka šio įvykio epicentru, tačiau šios progos ypatingumui sukurti patariama pasakyti bei išreikšti kur kas daugiau nei tiesiog klausimą. Dote.lt komanda yra pasiruošusi jums padėti šiame procese, tad skaitykite ir sužinokite kaip paruošti tinkamus sužadėtuvių žodžius kuriuos sakysite pasiperšant.

Pasipiršimas

Pasinerkite į prisiminimus

Prieš ką nors užsirašydami, skirkite laiko apgalvoti ką norite pasakyti bei kaip pasipiršti. Keliaukite atminties juosta, apmąstydami savo santykius ir meilės istoriją. Prisiminkite, kaip susipažinote ir įsimylėjote, mintyse pergyvenkite savo laimingiausius prisiminimus. Pagalvokite apie detales dėl kurių jūsų santykiai yra ypatingi ir kaip jūs norite juos tęsti visą ateinantį gyvenimą. Paklauskite savęs, ką labiausiai mylite ir gerbiate savo partnerėje ir kaip susiklostė jūsų bendras gyvenimas. Pasinaudoję šiais prisiminimais ir savybėmis, sėkmingai galėsite pradėti rašymo procesą.

Pradėkite šmaikščiai

Prisiminę šilčiausias jūsų santykių akimirkas, išgryninkite jas į gražią istoriją. Šia istorija bei žodžiais apie meilę pradėkite savo pasipiršimą. Čia galite pasirinkti momentą ar kelis, kai pajautėte kaip stipriai jūs mylite priešais esantį žmogų, arba kada jūs supratote, jog jūsų mergina yra ta išrinktoji. Jeigu jūs labai jaudinatės, siūlome pradėti nuo šmaikščios, gal net anekdotinės, istorijos išgyventos kartu. Abu pradėję juoktis atsipalaiduosite ir galėsite ramiau išreikšti emocijas bei mėgautis procesu.

Šmaikščiai

Užsirašykite ir praktikuokitės

Daugumai gali pasirodyti, jog tereikia žinoti ką norite pasakyti ir viskas pasiseks puikiai. Taip, žinoma taip ir bus, tačiau, jog tai garantuotumėte, patariame norimus pasakyti žodžius užsirašyti bei pasikartoti. Tai galite padaryti tiesiog stovėdami prieš veidrodį bei skaitydami garsiai, kol jūsų sužadėtuvių žodžiai pradės skambėti mažiau repetuotai.Tokia repeticija užtikrins, jog sakote tai ką norite, esate pasiruošęs, pabrėšite svarbiausius žodžius bei atrodysite natūraliai. Taip pat pasipiršimo metu galite turėti lapelį su pasiruoštu tekstu, tam, kad karts nuo karto žvilgterėti ir prisiminti ką planavote pasakyti, ypač jei jūsų sužadėtuvių žodžiai papildyti citata apie meilę ar net prasmingais žodžiais apie santuoką. Svarbiausia, jog tvirtas žinojimas to, ką sakysite, suteiks pasitikėjimo savimi, sumažins jaudulį bei leis pasireikšti tyroms emocijoms ir nuoširdumui.

Būkite emocianalus

Svarbu neatmesti galimybės to, jog net ir stipriai pasiruošus susžadėtuvių žodžius, vis tiek sunerimsite ir pasiduosite emocijoms. Jei taip nutiktų, nestabdykite savęs, verkite, šaukite, džiaukitės, sužadėtuvės nėra politinė kalba, ji nereikalauja šalto proto, o atvirkščiai. Juolab, kalbėdami iš širdies tikrai nesuklysite, o parodę savo pažeidžiamumą, akimirką padarysite dar gražesne.

Nepamirškite tradicijų

Vis dėlto reikėtų atsižvelgti ir į laiko patvirtintas tradicijas, kurių laikomąsi peršantis. Žinoma, svarbiausia ir natūralu į savo pasipiršimą įtraukti klausimą siūlantį jūsų mylimajai tapti būsima žmona. „Ar tekėsi už manęs, ar būsi mano žmona, ar sutinki praleisti visą gyvenimą su manimi“ – svarbiausios frazės užbaigiant jūsų kalbą. Šioje vietoje taip pat pagalvokite apie priklaupimą, juk klupėti visą laiką kol kalbėsite tikrai nėra būtina (ypač jei planuojate netrumpą įžangą), priklaupkite tik klausimo metu. Taip pat prisiminkite ant kurios rankos turėsite užmauti sužadėtuvių žiedą ir mėgaukitės nuostabia akimirka!

Pasinaudoję šiais patarimais pasiperšant pasakysite būtent tai ką norite bei sužadėtuvės taps nuoširdžiu šiltu prisiminimu visam gyvenimui. Na, o dar dote.lt komanda pabrėžia, jog svarbiausia į sužadėtuvių žodžius įdėti visą savo meilę ir jausmus prieš jus stovinčiai antrajai pusei.