Gaminio metalas

Deimanto (-ų) svoris

-

Rūšiuoti

Gaminio metalas

Deimanto (-ų) svoris

Auskarai

Auskarai

Išsirinkti tinkamus,

asmeninį stilių paryškinančius auskarus yra sunkiau nei gali pasirodyti. Nubudusios ryte tikrai neturime laiko pagalvoti apie mažais, bet svarbias smulkmenas – auskarus arba apskritai papuošalus. Tam, kad ryte nereikėtų galvoti, ką segėti šiandien, verta investuoti šiek tiek laiko ir išsirinkti nuostabius, prie jūsų veido tinkančius papuošalus. Patarsime, kaip pasirinkti būtent tokius.

Kaip išsirinkti auskarus?

Pradėkime nuo to, kokie auskarai jums labiau patinka – su deimantais, brangakmeniais ar perlais. Tada nuspręskite, ar norite kuklaus ar ekstravagantiško papuošalo. Jei auskarus norite dėvėti kasdien, puoštis jais darbe ar atliekant kitus dienos darbus – rinkitės modernaus, lengvo ir klasikinio dizaino aksesuarą. Ieškančioms būtent tokio papuošalo, patiks subtilūs auksiniai auskarai su briliantais arba balto aukso auskarai.

Jei norite, kad auskarai būtų vienas svarbiausių jūsų įvaizdžio akcentų rinkitės ryškesnius, akį traukiančius auskarus. Juos galėsite nešioti ne tik kaip išskirtinį akcentą dienos metus, bet ir puikią puošmeną vakarui. Rinkitės aksesuarą su brangakmeniais: auskarus su safyrais, rubinais, smaragdais ar topazais. Šių brangakmenių spalvos suteiks ryškumo kiekvienam rūbų deriniuii. Tiek dienai, tiek vakarui tiks ir auksiniai auskarai su perlais. Su jais jausitės ypatingai elegantiška.

Žinoma, auskarus taip pat galite rinktis pagal tipą – prigludusius prie ausies, kabančius arba žiedo formos auskarus. Kad ir kokio tipo juvelyrikos dirbiniai jums patiktų, jie turi derėti prie jau turimų jūsų aksesuarų. Atkreipkite dėmesį į tai, kokio metalo papuošalų jūsų brangenybių dėžutėje daugiausiai. Stilinga nešioti dirbinius iš to paties metalo, tačiau taisykles taip pat galima laužyti ir dėvėti skirtingus metalus kartu.

Jei ieškote auskarų sau arba dovanoti mylimai moteriai ar mergaitei, rinkitės iš auskarų internetu asortimento. Turite daugiau klausimų arba nerandate svajonių auskarų? Papuošalus taip pat gaminame pagal individualų užsakymą. Siųskite mums užklausą arba užsukite į mūsų studijas Vilniuje ir Kaune. Laukiame jūsų!

Skaityti daugiau