Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

-

Sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvių žiedai

simbolizuoja vieną svarbiausių sprendimų gyvenime – sukurti šeimą. Kiekvienas vyras, apsisprendęs žengti šį atsakingą ir bene svarbiausią žingsnį savo gyvenime, žino, kad piršlybos ir sužadėtuvės turėtų tapti ta imtymia ir ypatinga akimirka, kai nuoširdžiai paklausus ar mylimoji sutinka tapti jo žmona net nedvejodama ištars lemtingąjį “Taip”.

Sužadėtuvių žiedai

Tam, kad šis momentas, abiem taptų ryškiausiu viso gyvenimo prisimimu ir meilės užtvirtinimu, reiktų tinkamai pasiruošti. Pirmas dalykas, garantuojantis nepakartojamas emocijas – tai tinkamai pasirinkti sužadėtuvių žiedai. Jie turėtų būti išrinkti arba išsirinkti su meile ir atidžiu dėmesiu detalėms.

Mitas yra tai, kad sužadėtuvių žiedai reikalingi tik merginoms, vis labiau populiarėja tendencija, kad vaikinai juo nori įprasminti savo jausmus ir pasiryžimą tuoktis, siekia, kad žiedas tarsi taptų meilės įtvirtinimo simboliu. Dažnai vaikinai savo mylimoms merginoms renkasi subtilius rausvo ar balto aukso žiedus, inkrustuotus įvairiais akmenimis, pvz. rubinais, safyrais, perlais ir pan. Tačiau tradiciškai juvelyrikos rinkoje, jau keletą metų iš eilės populiarumo viršūnėje karaliauja balto aukso sužadėtuvių žiedai su deimantais ar briliantais. Toks klasikinis sužadėtuvių žiedo variantas niekada neišeis iš mados ir puikiai derės su būsimu sutuoktuvių žiedu ar kitais papuošalais. Sužadėtuvių žiedų kainos vyrauja nuo kelių šimtų iki keleto tūkstančių eurų, priklausomai nuo dizaino išskirtinumo, tauriojo metalo svorio ir akmens dydžio, karatų kiekio ar akmenų skaičiaus.

Unikalaus dizaino, pagal užsakymą gaminami sužadėtuvių žiedai kainuoja nuo 600 eurų. Tokie žiedai turi labai didelę paklausą, nes kiekvienas vyras savo mylimai moteriai nori išrinkti tokį žiedą, kad ji jaustųsi išskirtine ir ta vienintele, kuriai jis yra pasiruošęs prisipažinti amžinai meilei, ir susituokus žengti per gyvenimą, nepaisant jokių išbandymų. Renkantis tokio dizaino sužadėtuvių žiedą, reiktų pagalvoti ką jums reiškia jūsų išrinktoji, kokios jos charakterio savybės jus žavi ir kaip tai turėtų atsispindėti jūsų meilės simbolyje. Gal jums kils kokia asociacija ar idėja, kaip jūs norėtumėte įprasminti savo santykius ir tai įgyvendinti, kuriant unikalų dizainą, kuris turės prasmę, aiškiai suprantamą tik jums dviems.

Brangiausi sužadėtuvių žiedai ir jų kainos svyruoja apie 6-10 tūkstančių eurų. Jie pasižymi imantriu dizainu ar garsios juveryninės kompanijos vardu ir įspūdingesniu akmens dydžiu. Tad jei esate nusiteikęs paišlaidauti ir palikti savo būsimą nuotaką be žado, tikrai verta pagalvoti apie numatyto biudžeto padidinimą. Tačiau reiktų atkreipti dėmesį į tai, ar jai bus patogu nešioti masyvų žiedą ir ar jūsų antra pusė mėgsta išskirtinius papuošalus. Taip pat pagalvokite ar toks sužadėtuvių žiedas derės prie jos aprangos stiliaus. Renkantis pagalvokite ir apie būsimus vestuvių žiedus, nes sužadėtuvių žiedai dažnai derinami kartu su jais.

Nebrangūs sužadėtuvių žiedai yra gana populiarūs, nes jie yra paprasto, dažnai klasikinio dizaino, elegantiški ir patraukliai atrodo. Jei renkantis šios kategorijos sužadėtuvių žiedą, tai tikrai nereiškia, jog jūs mažiau mylite savo merginą. Tai parodo, jog jūs rimtai galvojate apie būsimas vestuves ir jų biudžetą bei galimybę nusipirkti prabangesnius vestuvinius žiedus.

Pigiausiai sužadėtuvių žiedai kainuos jei juos gaminsite pagal užsakymą pas juvelyrą iš savo turimo aukso ar kito tauriojo metalo. Dauguma juvelyrų už žiedo gamybą užmokestį gali paimti nupirkdami aukso laužą ar jau pagamintus juvelyrinius dirbinius. Tad jei turite paveldėję ir sukaupę savo papuošalų dėžutėje aukso dirbinių, galite pasinaudoti šia galimybe ir susikurti visiškai unikalų, ir išskirtinį sužadėtuvių žiedą.

Šiuo metu pastebima tendencija, jog dauguma žmonių pirmenybę teikia unikaliems, originaliems, vienetiniams juvelyriniams dirbiniams, ne išimtis ir sužadėtuvių žiedai. Dėl šios priežasties, dažnai jie nepaiso ir sužadėtuvių žiedų kainos, negaili nei laiko nei pastangų, siekdami sukurti kažką ypatingo, savotiško bei turinčio itin svarbią asmeninę reikšmę. Sužadėtuvių žiedui tarsi norima suteikti sakralumo ir tikėjimo amžina meile. Sužadėtuvių žiedai pagal užsakymą yra itin populiarūs, nes galite sukurti pats išskirtinio dizaino žiedą, su tik jums ir jūsų išrinktajai svarbia simbolika ir reikšme, pvz. žiedo viduje išgraviruojami jūsų inicialai, sužadėtuvių ar būsimų vestuvių data ar jums svarbus žodis, viskas priklauso tik nuo jūsų vaizduotės, kūrybinio polėkio ir galimybių. Iš tiesų sužadėtuvių žiedai parodo, kaip gerai jūs pažįstate savo antrąją pusę ir subtiliai jaučiate emocijas bei puoselėjate šilčiausius jausmus savo mylimajai.

Dauguma merginų žiūrėdamos romantinius filmus ar įžymybių nuotraukas socialiniuose tinkluose, turi viziją apie tai kokie sužadėtuvių žiedai jai patiktų, todėl raskite progą ar būdą apie tai sužinoti iš jos geriausios draugės, mamos ar sesės, su kuria galbūt pasidalino savo lūkesčiais ir svajonėmis. Taip galite sužinoti ir koks yra būsimos sužadėtinės žiedo dydis, nes artimieji tikrai gali jums gauti šią itin svarbią informaciją.

O jei vis dėl to nusprendėte, kad sužadėtuvių žiedai jūsų pasirinktoje juvelyrinėje parduotuvėje yra patys geriausi ir gražiausi, tada belieka išsirinkti iš didžiulės pasiūlos ir milžiniško asortimento, kuriam dažnai taikomos ir įvairios nuolaidos, kartais siekiančios ir iki 30-50 procentų. Tokiu atveju, jūs galite įsigyti puikų sužadėtuvių žiedą su deimantu ar briliantu už itin patrauklią ir prieinamą kainą. Taip pat galite pasidomėti ar juvelyrinė parduotuvė netaiko momentinių nuolaidų, nes dažnai yra taikoma bent minimali nuolaida, galbūt padėsianti ne tik tinkamai išsirinkti, bet ir rimtai apsispręsti dėl savo pirkinio.

Sužadėtuvių žiedų išpardavimas yra sezoniškai organizuojamas bent kartą per sezoną, siekiant atnaujinti asortimentą pagal naujausias mados tendencijas ir klientų paklausą. Tikrai verta pasidomėti ir sekti juvelyrinių parduotuvių skelbiamas naujienas jų interneto svetainėse ar užsukus sužinoti apie galimybę pigiau įsigyti svajonių žiedą šiai ypatingai progai. Tai jums padės ne tik sutaupyti, bet ir rasti sau patraukliausią variantą ir neatidėlioti savo sprendimo, siekiant sutaupyti ar papildomai uždirbti šiam gana brangiam ir prabangiam pirkiniui. Būtent išpardavimo metu, sužadėtuvių žiedų kainos būna sumažintos ir viliojančios tikrai puikiais pasiūlymais.

Apgalvojus ilgai lauktą piršlybų akimirką iki menkiausių smulkmenų, išsirinkus svajonių sužadėtuvių žiedą, beliks apgalvoti vietą kur norėtumėte priklaupus ant vieno kelio ištarti lemtingą klausimą ir iš savo mylimosios lūpų išgirsti teigiamą atsakymą, pamatyti jos jaudulį, džiaugsmą, ašarų kupinas akis ir apkabinus, jausti kaip stipriai iš begalinio džiaugsmo plaka jos širdis.

Skaityti daugiau
 • Auksinis žiedas su Briliantais "Shiny Bunch"
  • Sumažinta kaina

  Auksinis žiedas su...

  381,00 EUR -40% 635,00 EUR

  Elegantiškas balto aukso žiedas - Deimantu puokštė. Ar gali būti geresnė dovana sau ar mylimai moteriai/merginai?

 • Auksinis žiedas su Brangakmeniu "Smaragdinė dovanėlė"
  • Sumažinta kaina

  Auksinis žiedas su...

  309,60 EUR -40% 516,00 EUR

  Nuostabus auksinis žiedelis su gyvybinguoju, sielą šildančiu Smaragdu. Moteriai norinčiai kasdienio išskirtinumo.

 • Auksinis žiedas su Deimantu "Platina"
  • Sumažinta kaina

  Platinos žiedas su...

  612,00 EUR -40% 1 020,00 EUR

  Prabangus platinos žiedas su princess cut Deimantu. Moteriai, vertinančiai kokybę.

  • Sumažinta kaina

  Auksinis žiedas su...

  409,80 EUR -40% 683,00 EUR

  Auksinis sužadėtuvių ar kitai progai puikiai tinkantis žiedelis su brilliant cut Deimantu.

 • Sužadėtuvių žiedas su Briliantu "Nuostabus"
  • Sumažinta kaina

  Auksinis žiedas su...

  425,60 EUR -30% 608,00 EUR

  Klasikinis auksinis sužadėtuvėms ar kitai progai dovanoti puikiai tinkantis žiedelis su brilliant cut Deimantu.

 • Auksinis žiedas su Deimantu "Karalaitė 3"
  • Sumažinta kaina

  Auksinis žiedas su...

  342,00 EUR -40% 570,00 EUR

  Geltono aukso modernios klasikos žiedelis su princess cut Deimantu. Šiam gražuoliui neatsispirtų jokia mergina!

  • Sumažinta kaina

  Auksinis Žiedas su...

  330,00 EUR -40% 550,00 EUR

  Geltono aukso žiedelis su princess cut Deimantu. Elegantiškas, puošnus ir klasikai, ir modernui atstovaujantis žiedelis puikiai tinkantis sužadėtuvėms, gimtadieniui ar bet kuriai kitai progai dovanoti.

 • Auksinis žiedas su Briliantais "Penketukas"
  • Sumažinta kaina

  Auksinis žiedas su...

  231,00 EUR -30% 330,00 EUR

  Auksinis žiedelis su Deimantukais puikiai tinkantis sužadėtuvėms, gimtadieniui ar bet kuria kita proga dovanoti.

 • Sužadėtuvių žiedas "Švelnumas"
  • Sumažinta kaina

  Auksinis žiedas su...

  240,00 EUR -50% 480,00 EUR

  Kuklus sužadėtuvių žiedelis su brilliant cut Deimantuku, švelnios širdies merginai. Šį žiedelį labai tinka dovanoti ir gimimo dienos ar kita proga. Gali būti nešiojamas šalia klasikinio vestuvinio žiedo, šiam papuošti.

 • Sužadėtuvių žiedas su Briliantais "Du viename"
  • Sumažinta kaina

  Sužadėtuvių žiedas su...

  630,00 EUR -30% 900,00 EUR

  Prabangus auksinių sužadėtuvių žiedų su Briliantais rinkinys. Septyni brilliant cut Deimantai, sustatyti į gėlės formą, sudaro vieno didelio Deimanto įspūdį. Šis žiedelių rinkinukas gali tapti ir nuostabia dovana gimtadienio ar jubiliejaus proga.

 • Auksinis žiedas su Briliantu "Tvirtybė II"
  • Sumažinta kaina

  Auksinis žiedas su...

  599,50 EUR -45% 1 090,00 EUR

  Auksinis sužadėtuvių ir bet kuriai kitai progai puikiausiai tinkantis žiedelis su brilliant cut Deimantu. Elegantiškai, moderniai, savo vertę žinančiai moteriai.

 • Auksinis žiedas su Brilaintu "Jaunoji karalaitė"
  • Sumažinta kaina

  Auksinis žiedas su...

  342,00 EUR -40% 570,00 EUR

  Elegantiškas geltono aukso žiedelis su brilliant cut Deimantu, kuris įsodintas į jaunos karalaitės karūnos formos kastuką.