1. DOTE internetineje parduotuveje užsakytos prekės pristatomos nemokamai visoje Lietuvoje ir Europos Sąjungoje. Prekės, esančios vietoje, pristatomos per 1-4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo ir pinigų apmokėjimo dienos, prekės, kurių vietoje užsakymo momentu neturime, pristatomos per 10–14 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo ir pinigų apmokėjimo gavimo dienos. Atskirais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau, bet tokiu atveju būsite nedelsiant informuoti. Prieš pristatydami prekes mes Jus informuosime dėl pristatymo laiko ir datos.

2. Visos pristatomos prekės yra apdraustos ir yra pardavėjo atsakomybėje iki to momento, kol pirkėjas nepasirašo, kad prekę atsiėmė.

3. DOTE prekes pristato DPD kurjeris. Prekės bus pristatytos užsakyme nurodytu adresu. Jeigu pageidaujate, kad prekės būtų įteiktos kitam asmeniui (ne užsakymą pateikusiam, dovanos atveju), turite tai pažymėti užsakymo pateikimo metu. Įteikiant siuntinį, gavėjo parašas yra atsiėmimo patvirtinimas ir nuo to momento atsakomybė už pirkinį pereina Jums.

4. Siuntimas į užsienį:

a. Prekės pristatomos į artimiausią pašto skyrių, pagal Jūsų adresą. Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos. Siuntos pristatomos į visas ES šalis ir Norvegiją. Prieš užsakant susisiekite su mumis: info@dote.lt

b. Prekes pristato DPD kurjeris. Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos. Siuntos pristatomos į visas ES šalis ir Norvegiją. Prieš užsakant susisiekite su mumis: info@dote.lt

5. Visos prekės, užsakytos iki darbo dienos 12:00 val. bus išsiųstos tą pačią arba sekančią darbo dieną.

6. Visos prekės, užsakytos po darbo dienos 12:00 val. bus išsiųstos sekančią darbo dieną.

7. Visos prekės, užsakytos savaitgalį, bus išsiųstos pirmadienį.

8. DOTE visos prekės yra nemokamai pakuojamos į specialią dovanų pakuotę.

9. Galimas atsiėmimas iš anksto susitarus Kaune arba Vilniuje. Užsakymo paruošimo laikas 0-3 darbo valandos.