Gaminio metalas

Deimanto (-ų) svoris

-

Rūšiuoti

Gaminio metalas

Deimanto (-ų) svoris

Vestuviniai auskarai

Vestuviniai auskarai

Vestuviniai auskarai

yra taip pat svarbus vestuvių papuošalas. Nuotakos galvodamos apie savo suknelę dažnai pamiršta aksesuarus, tačiau jie labai svarbūs stiliaus išbaigtumui. Prabangos jūsų vestuvių stiliui suteiks tinkamai parinkti ir šiek tiek spindesio turintys auskarai. Šis papuošalas turi tobulai derėti ne tik prie jūsų suknelės, bet ir prie šukuosenos. Papasakosime, ką kieviena būsima nuotaka turėtų žinoti apie auskarus vestuvėms.

Rankų darbo vestuviniai auskarai

Tokiai ypatingai savo gyvenimo dienai tikrai neturėtume rinktis šabloninių, masinės gamybos auskarų. Užsakant išskirtinius, jums pritaikytus auskarus būsite vienintelė, kuri juos segės. Galite pasijusti tikra juvelyro mūza, kai jis jums sukurs vienetinį papuošalą. Jei suknelę jau turite ir įsivaizduojate, kokie auskarai puikiai atrodytų su ja, šią idėją papasakokite kūrėjui. Mūsų meistrai kiekvieną jūsų svajonę gali paversti realybe, nes kuriame juvelyrikos dirbinius pagal individualų užsakymą.

Auskarai su perlais

Perlai visais laikais buvo siejami su neblėstančia elegancija. Juk būtent taip norite jaustis savo vestuvių dieną – elegantiška ir pribloškiančiai žavi. Perlas bus puikus komplimentas jūsų vestuvinei suknelei. Auskarai su kabančiais perlais bus neprilygstami, jei plaukus šukuosite į kuodelį ar rinksitės kitą kaklą atidengiančią šukuoseną.

Auskarai vestuvėms su brangakmeniais

Jei šiai progai ieškote subtilaus aksesuaro, rinkitės auskarus su brangakmeniais. Galite pasipuošti deimantais arba auskarais su išraiškingesniais akmenimis: safyrais ir smaragdais. Akmens spalvą galėtumėte derinti prie akių, tuomet šie auskarai pagilins jų tonus. Vienas populiariausių vestuvinės aprangos aksesuarų yra auksiniai auskarai su deimantais. Juos nesudėtinga priderinti prie bet kokios suknelės ar stiliaus. Be to, šiuos auskarus galėsite įsisegti ir kitomis ypatingomis progomis.

Neradote to, ko ieškote arba turite daugiau klausimų? Siųskite užklausą arba užsukite į mūsų studijas Vilniuje ir Kaune. Laukiame jūsų!

Skaityti daugiau