Rūšiuoti

Auskarai su perlais

Auskarai su perlais

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą

Auskarai su perlais

Papuošalai su perlais gali būti laikomi nesenstančia klasika, todėl tokie juvelyriniai gaminiai gali būti tikrai puiki dovana įvairiomis progomis. Auksiniai auskarai su perlais tikrai nudžiugins įvairaus amžiaus moteris, taigi, tokia dovana gali būti įteikiama labai įvairiomis progomis. Auskarų su perlais pasirinkimas yra tikrai nemažas, todėl naudinga atsižvelgti į kelias pagrindines šių papuošalų savybes: tikimės, kad būtent tai padės paprasčiau priimti sprendimus.

Kaip susidaro auskarų perlai?

Gamta yra tiesiog nuostabi. Perlus gamina moliuskai, į kurių geldeles patenka svetimkūnis (pavyzdžiui, smėlis). Moliuskas į tai labai greitai sureaguoja – „įsibrovėlis“ padengiamas perlamutru, ir taip ilgainiui susidaro perlas. Įprastai šis procesas trunka nuo 18 mėnesių iki 4 metų (tai priklauso nuo perlo rūšies). Moliuskai, kurie auginami tam skirtose teritorijose, savo gyvavimo laikotarpiu gali išauginti net iki 25 perlų.

Auskarų perlų rūšys

Perlai yra dviejų pagrindinių tipų – natūralūs ir kultivuoti. Natūralūs perlai yra labai reti, nes jie formuojasi moliuskuose be žmogaus įsikišimo. Rasti tokius perlus gali būti tikrai nelengva, todėl papuošalai su natūraliais perlais įprastai yra gerokai brangesni. Papuošalai su kultivuotais perlais yra populiaresni, tačiau neapsirikite – jie taip pat yra su tikrais perlais, tačiau skirtumas yra toks, kad perlai yra užauginami naudojant specialias technologijas (svetimkūnis į geldelę „įsodinamas“ ir paliekamas augti vandens telkinyje). Kultivuoti perlai gali būti gėlavandeniai , jūriniai arba Majorica rūšies. Gėlavandeniai perlai įprastai pasižymi pastelinėmis spalvomis, jūriniams perlams būdinga balta, aukso, rožinė ar kreminė spalva, o Majorica perlai gali būti įvairių spalvų ir tekstūrų.

Auskarai su perlais – nuo ko priklauso kaina?

Pirmiausia tai priklauso nuo to, kokie gaminiai yra pasirenkami – sidabriniai ar auksiniai (kainai taip pat įtakos turi ir juvelyrinio gaminio praba). Kainai įtakos turi ir pasirinktas perlo tipas, matmenys ir svoris (perlo svoris matuojamas karatais: vienas karatas atitinka 200 mg svorį). Jei pasirenkamas individualus juvelyrinis gaminys su perlu, jo kaina įprastai yra aukštesnė, tačiau tokiu atveju galite būti užtikrinti, kad dovanos gavėja tikrai pasijus ypatinga.

Įvairių modelių auskarai su perlais

Auskarai su upiniais perlais yra patys populiariausi. Tokie papuošalai gali būti kabantys ar segimi prie pat ausies, šie juvelyriniai dirbiniai taip pat gali būti puošiami įvairiais brangakmeniais (pavyzdžiui, deimantu). Auskarai su perlais visuomet yra labai puošnūs ir gali būti derinami prie individualaus stiliaus. Jei dėl tam tikrų priežasčių moteriai nepatinka auksas, jai tikrai sidabriniai juvelyriniai gaminiai su perlais. Mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Kaune gaminius su perlais galėsite apžiūrėti gyvai, o tuomet, jei neturite galimybės čia atvykti – išsirinkti gaminius galėsite internetu. Kilus tam tikriems klausimams, pateikite mums užklausą – netrukus atsakysime į visus jums kylančius klausimus.

Taip pat rekomenduojame:


Skaityti daugiau