Kaip sužinoti merginos žiedo dydį?

Įrašas patalpintas:

Kategorijos: Sužadėtuvės

Kaip sužinoti merginos žiedo dydį, jai nežinant?

Žiedo pasirinkimas gali tapti kone sunkiausiu iššūkiu, juk norima įtikti ne tik estetiniu atžvilgiu, tačiau taip pat padovanoti dydį tobulai atitinkantį papuošalą, taip dažnai simbolizuojantį jautriausias dviejų žmonių akimirkas. Dote.lt profesionali juvelyrų komanda jums pateikia net septynis būdus, kuriais pasinaudoję išrinksite tobulai dydį atitinkantį žiedą bei nustebinsite merginą ypatinga proga!

Pasirinkite vidutinį žiedo dydį

Statistiniais duomenimis tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje daugiausia žiedų buvo parduota būtent 16,5 mm dydžio, tad ieškantiems greito sprendimo, šis žiedo dydis gali būti puiki išeitis, tačiau galima kelių dydžio milimetrų paklaida. Jeigu žiedo dydžio vis dėlto spėlioti nenorite, pateikiame sekančius būdus, kuriais pasinaudojus tikrai surasite tinkamą žiedą.

Pasirinkite didesnį žiedo dydį

Nenorintiems rizikuoti pasirenkant vidutinį žiedo dydį, siūlome rinktis didesnį. Pasirinkus didesnį žiedo dydį, mergina jį bet kada galės pasimažinti, na o dote.lt juvelyrai greitai ir paprastai jums padės su šiuo neatitikimu.

Naudokite kitus jos papuošalus

Vienas iš tiksliausių būdų sužinoti merginos žiedo dydį būtų jai nematant pasiskolinti jos jau turimą žiedą, kurį nusinešus į juvelyrikos dirbtuves, profesionalai greitai atitaikys tokį patį dydį ir garantuos, jog nesuklysite.

Paprašykite kitų pagalbos

Esame tikri, jog pasidalinę savo ketinimais nustebinti mylimąją su draugais bei artimaisiais mielai gausite taip reikiamos pagalbos. Galbūt turite draugą ar artimąjį kuris jau turėjo patirties renkant žiedą ypatingai progai? O galbūt galite pakalbinti merginos drauges, kurios žinos tokias detales kaip išrinktosios žiedo dydis arba padės jums jį sužinoti? Pasinaudokite šia pagalba ir žiedo dydžio pasirinkimas bus daug lengvesnis. Jei pažįstamų patarimai jums nepadės, nebijokite kreiptis pagalbos į dote.lt specialistus, kurie turi patirties ir padės jums išsirinkti tobulą žiedą. Tačiau turėkite omenyje, jog turite įspėti apie paslapties rimtumą ir informacijos konfidencialumą merginos atžvilgiu.

Žaismingai paklausk jos

Sužinoti merginos žiedo dydį galima ir lengviausiu būdu - tiesiog jos paklausiant. Tačiau ir šiuo atveju vis dar galima išlaikyti staigmeną ne konkrečiai užduodant klausimą, o sukuriant žaismingą istoriją. Tarkime, apsimeskite, jog ieškote dovanos mamai, sesei ar tetai ir norite sužinoti koks maždaug yra žiedo dydis. Panašios situacijos nėra akivaizdžios, o jūs sužinosite reikiamą informaciją.

Sugalvok istoriją, kuri priverstų ją užsidėti žiedą

Jei jau pavyko išsirinkti patinkantį žiedą, tačiau vis dar nesate užtikrinti, sugalvokite istoriją kuri privers ją tą žiedą pasimatuoti. Galbūt jūsų mama rado jai nebetinkantį jaunystės žiedą, kurį mielai perduotų jūsų merginai, tačiau nežino ar tiks dydis ir nori, jog ji pasimatuotų? Taip įsitinkinsite ar žiedo dydis tinkamas ir rasite tobulą žiedą.

Kai dydis nustatytas, paprašyk juvelyro pagalbos

Nustačius žiedo dydį, įveiktas vienas iššūkis, tačiau žiedui išrinkti siūlome pasikliauti profesionalių dote.lt juvelyrų pagalba. Atsižvelgiant į jūsų norus bei biudžetą gausite pasiūlymų, kurie tikrai atitiks jūsų lūkesčius!