Kaip pasipiršti 2020 metais: 6 patarimai planuojant sužadėtuves

Įrašas patalpintas:

Kategorijos: Sužadėtuvės

Kaip pasipiršti 2020 metais: 6 patarimai planuojant sužadėtuves

Sutinkame, jog tobuloms sužadėtuvėms reikia nuoširdžių jausmų bei meilės, tačiau ar to užtenka sukurti neįkainojamus prisiminimus jums ir jūsų išrinktajai? Dote.lt pateikia detalų gidą, kurio patarimais pasinaudoję išsklaidysite visus sužadėtuvių klausimus, išrinksite tobulą žiedą ir žinosite ką sakyti lemtingąją dieną.

Pasiruošimas pasipiršimui

Kaip sužinoti, jog jūs abu išties to norite?

Svarbiausias žingsnis prieš planuojant sužadėtuves yra įsitikinti, jog jūs abu tam esate pasiruošę bei savo santykių ateitį įsivaizduojate santuokoje. Geriausias būdas atsakyti į šį klausimą yra pasikalbėti su savo išrinktąją. Suprantame, jog šis pokalbis gali būti jaudinantis ar nejaukus, ypač jei norima padaryti staigmeną, tačiau tai galite padaryti ir palaipsniui. Pradėkite pasakę partnerei, jog vieną dieną norėtumėte santuokos ir paklauskite ar ji norėtų to paties. Dažniau užsiminkite apie vestuves ir žiūrėkite kaip jūsų mylimoji į tai reaguoja. Paklauskite tai patyrusių draugų ir įsitikinkite, jog artimųjų ratas taip pat mato jūsų poros abipusį norą žengti kitą žingsnį.

Ar verta klausti tėvų bei artimųjų nuomonės?

Tikriausiai dauguma sutiksite, jog ne ką baisesnis procesas už patį priklaupimą ir žodžių „ar tekėsi už manęs?” ištarimą yra susitikti su mylimosios tėvais bei prašyti jų dukros rankos. Ši tradicija atėjusi dar iš senovės papročių, kuomet sužadėtuvės buvo suvokiamos kaip abiejų pusių tėvų susitarimas. Šiuolaikinėje visuomenėje, žinoma, sužadėtuvės yra dviejų, tuoktis besiruošiančių, žmonių sprendimas, na o tai, ar reikėtų atsiklausti jaunosios šeimos, priklauso tik nuo jūsų santykių su išrinktosios tėvais bei jos pačios norų. Galbūt jūsų būsima žmona norėtų, jog iš pagarbos jai ir jos tėvams nuvyktumėte pranešti apie savo ketinimus. Tokiu atveju, svarbu suprasti, jog jų dukra nėra nei jų, nei jūsų nuosavybė ir verčiau tiesiog draugiškai pasikalbėkite apie savo planus pasipiršti, meilę bei tai, jog norite, kad jie dalyvautų šiame procese.

Kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą?

Pagrindinis sužadėtuvių simbolis, be abejonės, yra žiedas. Tam, kad išrinkti tobulą sužadėtuvių žiedą reikia apsvarstyti kokio stiliaus žiedo norėtumėte, žinoti merginos žiedo dydį, o taip pat apskaičiuoti už kokią sumą šį žiedą galite įsigyti. Tam, kad sužinoti norimo žiedo stilių, atsižvelkite į merginos pomėgius, estetinį suvokimą. Galbūt ji dievina modernizmą? O gal propaguoja minimalų gyvenimo būdą? Gausioje sužadėtuvių žiedų pasiūloje tikrai rasite būtent tai, ko jums reikia. Jeigu jaučiatės visiškai pasimetęs, tiesiog rinkitės klasiką, kuria tikrai įtiksite kiekvienai. Išrinkę žiedo modelį, pasirinkite reikiamą merginos žiedo dydį.

Sužadėtuvės

Paslėpkite žiedą

Sužadėtuvės dažniausiu atveju yra staigmena. Todėl, kai jau turėsite tą išrinktąjį žiedelį, kurį mausite ant savo mylimosios rankos, jai ištarus „taip”, įsitikinkite, jog ji jo nesurastų. Patariame iki sužadėtuvių, žiedą arba nešiotis su savimi, įsidėti į darbo rankinę, arba tiesiog jį palikti darbe ar rasti saugią vietą mašinoje. Bene saugiausia vieta, kur galėtumėte laikyti žiedą, būtų kažkieno kito namai. Todėl jį galėtumėte duoti pasaugoti draugui ar šeimos nariui, tačiau jei turėjote minčių dėžutę įdėti į kojinių stalčių ar spintą – atsikratykite šios minties.

Apgalvokite aplinkybes

Aplinkybės kuriomis jūs pasipiršite yra tai, kas sukurs tuos neišdildomus prisiminimus ir šilumą, visam ateinančiam gyvenimui. Variantų ir idėjų, kur pasipiršti yra daugybė. Tačiau norint pradėti planuoti sužadėtuvių aplinkybes, atsakykite sau į klausimą, ar norite pasipiršti viešai, ar tiesiog būdami dviese? Atsakymas į šį klausimą jums bus lyg atsispyrimo taškas, nuo kurio lengviau vystysite savo sumanymus. Ekspertai populiariausiais pasipiršimo būdais įvardija keliones, koncertus, restoranus.

Ištarkite klausimą

Štai ir priėjote prie sužadėtuvių finalo – svarbiausiojo klausimo jūsų gyvenime. Esame tikri, jog niekas kitas negu jūs pats žinote geriausiai, ką būtent norėsite pasakyti savo mylimajai žvelgiant į akis. Užsirašykite žodžius, kuriuos norėsite pasakyti ir perskaitykite porą kartų. Jų nebūtina išmokti atmintinai, o su savimi taip pat galite turėti lapelį bei iš jo skaityti. Tariant patį klausimą, priklaupkite ant bet kurio kelio ir ištieskite žiedą savo mylimajai. Neskubėkite sulaukti atsakymo, sužadėtuvės yra labai jautri šventė, kuomet emocijos užpildys jūsų abiejų protus. Leiskite sau pasidžiaugti vienas kitu, uždėkite žiedą ir džiaukitės nauju gyvenimo etapu!

Dote.lt komanda tikisi, jog pasinaudojus šiais patarimais, jūsų sužadėtuvių planavimas įvyks be rūpesčių ir turėsite jaukių prisiminimų kupiną sužadėtuvių dieną.