Gaminio metalas

Deimanto (-ų) svoris

-

Rūšiuoti

Gaminio metalas

Deimanto (-ų) svoris

Balto aukso auskarai

Balto aukso auskarai

Balto aukso auskarai

puikiai tinka visoms ypatingoms progoms ir pasipuošti kasdienai. Su jais atrodysite elegantiškai ir žaviai. Baltas aukstas subtiliai akcentuoja brilianto spindesį, todėl ši sintezė yra nenugalima. Baltas auksas ir brangakmeniai atrodo ne mažiau įspūdingai. Auskarai padeda atskleisti natūralų jūsų grožį pridėdami truputį spindesio ir prabangos. Ką reikėtų žinoti apie balto aukso auskarus?

Trumpai apie baltą auksą

Daugelis žmonių kiek pasimeta, kai reikia atskirti baltą auksą, platiną ir sidabrą. Kuo skirtingi šie metalai? Baltas auksas yra taurusis geltono aukso ir kitų metalų lydinys. Baltą savo spalvą jis įgauna tik po lydymo proceso. Priešingai nei platina ir sidabras, kurie yra natūraliai tokios spalvos. Dėl sudėtyje esančių tvirtesnių metalų (sidabro, paladžio, platinos, nikelio ir kt.) baltasis auksas yra gerokai kietesnis už kitų atspalvių lydinius. Platina yra kiek brangesnė nei baltas auksas, nes ji lengvai apdirbama ir nesukelia alergijų.

Kaip nešioti auskarus iš balto aukso?

Balto aukso auskarai pagyvina ir papildo kiekvieną aprangą. Ypač ištaigingai jie atrodo vakare, priderinti prie stilingos suknelės. Planuodamos, kaip šukuoti plaukus vakarui, rinkitės šukuosenas pakeltais plaukais, kad atidengtumėte auskarų grožį. Būsite žavi ir koketiška pasipuošusi balto aukso auskarais su deimantais. Deimantas ir baltas auksas, tai kombinacija pavergsianti kiekvieną žvilgsnį. Baltas auksas padeda subtiliai atsiskleisti brilianto grožiui ir skaidrumui.

Baltas auksas ir brangakmeniai

Baltas auksas atrodo stulbinančiai kartu su brangakmeniais. Šis auksas leidžia brangakmeniams atskleisti visą savo grožį ir ryškias spalvas. Auskarai su brangakmeniais bus puiki puošmena kiekvienai šventei. Rinkitės auskarus su smaragdais, rubinais, mėlynais ar rožiniais safyrais. Jie taip pat gerai gali būti jūsųi vestuviniais auskarais ir pabrėžti suknelės baltumą.

Neradote to, ko ieškote arba turite daugiau klausimų? Siųskite užklausą arba užsukite į mūsų studijas Vilniuje ir Kaune. Laukiame jūsų!

Skaityti daugiau