Dona Terrarum (lot.) – DoTe – Žemės dovanos

Internetinės parduotuvės DOTE atsiradimo istorija labai paprasta – įkūrėjos nenusakomas žavėjimasis brangiaisiais akmenimis ir noras, kad kuo daugiau moterų jais puoštųsi. Todėl ir didžioji dalis papuošalų asortimento yra pagaminti iš aukso ar platinos ir inkrustuoti brangiaisiais akmenimis.

DOTE komandos nariai apjungia jaunatvišką maksimalizmą ir ilgametę patirtį juvelyrikoje bei gemologijoje. Todėl galite būti tikri, kad internetinėje parduotuvėje DOTE parduodami tik atrinkti aukščiausios kokybės gaminiai, atvežti iš vakarų Europos arba pagaminti Lietuvoje. Mūsų parduotuvėje nerasite Turkijos ar Lenkijos juvelyrų masinių gaminių, kadangi svarbiausias gaminio vertinimo kriterijus mums yra kokybė ir tik po jos – kaina. Vertiname savo klientus, todėl siekis, kad įsigytu juvelyriniu dirbiniu džiaugtumėtės visą gyvenimą, mum atrodo savaime suprantamas.

Jeigu nerandate išsvajoto papuošalo, kuris galėtų tapti Jūsų ar Jums brangaus žmogaus dalimi, nedvejodami kreipkitės, nes priimame individualius užsakymus. Modeliuojame ir gaminame auksinius žiedus, auskarus, pakabučius ir apyrankes su brangiaisiais akmenimis ar be jų. Su kiekvienu užsakovu atidžiai išnagrinėjame visas kuriamo papuošalo detales, patariame renkantis brangakmenius. Nuolat stebime pasaulines papuošalų tendencijas, tad esame tikri, turėsime ką patarti ir pasiūlyti.

Geriausias įvertinimas mums – kasdieninis klientų puošimasis DOTE įsigytais juvelyriniais dirbiniais.

Su šilčiausiais linkėjimais,

Ieva Rimkienė

JuvelyrėMus rasite:

Konstitucijos pr. 26, Vilnius 08106, “Forum Palace” (Tik iš anksto susitarus susitikimo laiką)

Kęstučio g. 27, Kaunas 44312, “Ministerija. Miesto namai” (Tik iš anksto susitarus susitikimo laiką)

Registracijos adresas: Taikos pr. 88A, Kaunas 51183

Adresas koresponcensijai: Kęstučio g. 27, Kaunas 44312

Dotės juvelyrika, MB

Įm.k. 304888380

tel. +37068553349

e-mail. info@dote.lt