Rūšiuoti

Minimalistiniai sužadėtuvių žiedai

Minimalistiniai sužadėtuvių žiedai

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą

Minimalizmą mėgstančios būsimos nuotakos

bus sužavėtos modernaus dizaino žiedu. Tai ypač stilingas pasirinkimas. Minimalistiniai sužadėtuvių žiedai švariomis ir aptakiomis linijomis veda tiesiai į stiliaus viršūnę. Tokį žiedą mūvinti moteris žino ko nori, vertina subtilų, tačiau išskirtinį dizainą. Minimalizmas yra gyvenimo būdas, kai atidžiai renkamės mums svarbiausius dalykus ir tik tai, kas geriausia. Būtent sužadėtuvių žiedą dažnai turime tik vieną, kodėl gi tad nepasirinkus paties geriausio?

Minimalistiniai žiedai apvaliu deimantu

Tai žiedas, kurį lengviausia derinti prie bet kokios aprangos ar veiklos. Jis nekibs prie rūbų ir netrukdys dirbti, sportuoti ar žaisti su vaikais. Minimalistinis žiedas su apvaliu deimantu yra įkvėptas skulptūrų meno, nuo kurio ir prasidėjo minimalizmo stiliaus srovė. Tai aptakaus ir nugludinto dizaino žiedai, kurie atrodo ypač stilingai prie kasdienės aprangos. Žiedai papuošti apvaliu deimantu yra bene patys moderniausi lyginant su kitų tipų deimantais.

Elegantiški žiedai kvadrato formos deimantu

Minimalizmas ir elegancija puikiai dera drauge. Žiedas su kvadrato formos deimantu, tai aštresnių formų, geometriškas ir stilingas pasirinkimas. Šie žiedai jūsų stiliui suteikia elegancijos ir išskirtinumo. Jei ieškote būdų, kaip suderinti modernų dizainą ir eleganciją, toks žiedas – geriausias jūsų pasirinkimas. Kvadratinis briliantas iš karto atkreipia dėmesį ir pavergia žvilgsnį.

Subtilūs žiedai su stačiakampio formos deimantu

Stačiakampio formos deimantai yra klasikinių žiedų puošmena, tačiau priderinti prie lengvų ir nepretenzingų žiedų, tampa tikru minimalizmo etalonu. Žiedas su stačiakampiu briliantu yra santūrus, efemeriškas ir be galo moteriškas pasirinkimas. Tokį žiedą mūvinti būsimoji nuotaka mėgausis švelniu deimanto spindesiu ir nesenstančiu dizainu.

Neradote to, ko ieškote arba turite daugiau klausimų? Siųskite užklausą arba užsukite į mūsų studijas Vilniuje ir Kaune. Laukiame jūsų su savo sužadėtuvių žiedo svajonės idėja.

Skaityti daugiau