-

Rūšiuoti

Geltono aukso vestuviniai žiedai

Geltono aukso vestuviniai žiedai

Geltono aukso vestuviniai žiedai

yra tikra klasika! Daugelis porų renkasi šiuos žiedus, nes suklysti tiesiog neįmanoma. Auksinis žiedas karta iš kartos nepraranda savo vertės, o ir atrodo visuomet puikiai. Geltono aukso žiedus galima rinktis su deimantas ar be jų, taip pat nepamirštant atkreipti dėmesį į paviršiaus tekstūrą. Dote.lt juvelyrai kuria žiedus, kurie džiugins jus kiekvieną dieną. Skaitykite toliau ir patarsime, į ką atkreipti dėmesį renkantis vestuvinius geltono aukso žiedus.

Geltono aukso žiedai vestuvėms

Vestuvinis žiedas privalo būti ypatingas, nes yra nešiojamas kiekvieną dieną daugybę metų. Jį reikia rinktis ypač atsakingai, nes tai išskirtinis amžinos meilės simbolis. Įsigyjant vestuvinį žiedą dėmesį turėtumėte atkreipti ne tik į jo grožį, bet ir patogumą. Žiedas turėtų nekibti prie drabužių ir netrukdyti dirbant. Žiedą pasirinkite tokį, kuris tiks prie jūsų aprangos stiliaus ir gyvenimo būdo: modernų, klasikinio dizaino ar minimalistinį.

Geltono aukso žiedai su deimantais

Naujos šeimos neretai renkasi žiedus su deimantais. Priklausomai nuo biudžeto galite pasirinkti žiedą su vienu deimantu arba su keletu. Geltonas auksas su deimantais atrodo ypač prabangiai ir stilingai. Tai klasika, kurią pasirinkę nesigailėsite nei po 10 ar 50 santuokos metų. Mūsų juvelyrai dirba tam, kad puikiai suderintų briliantų spindesį su aukso prabanga.

Vestuviniai geltono ir balto aukso žiedai

Vestuviniams žiedams gaminti plačiai naudojama metalų kombinacija, dažniausiai tai baltas ir geltonas auksas. Tokius žiedus lengva derinti su jau turimais papuošalais, prie žiedo tiks ir geltono aukso papuošalai ar, pavyzdžiui, balto aukso žiedai. Baltas auksas pasižymi subtiliu ir lengvu spindesiu, kuris puikiai dera su geltonos spalvos aukso žėrėjimu. Tai padeda išlaikyti pusiausvyrą tarp metalų ir sukurti nepaprastus juvelyrikos dirbinius.

Neradote to, ko ieškote arba turite daugiau klausimų? Siųskite užklausą arba užsukite į mūsų studijas Vilniuje ir Kaune. Laukiame jūsų!

Skaityti daugiau