Gaminio metalas

Deimanto (-ų) svoris

-

Rūšiuoti

Gaminio metalas

Deimanto (-ų) svoris

Auskarai su deimantais

Auskarai su deimantais

Auskarai su deimantais

prideda subtilaus spindesio kiekvienam stiliui ir aprangai. Rinkitės prie ausies prigludusius auskarus su briliantais, lašelio formos ar auksinius auskarus su deimantais. Kiekvienas jų yra pagamintas mūsų akylų juvelyrų, todėl šie papuošalai gali tapti nuostabia dovana mylimam žmogui. Turbūt nerastumėte nei vienos moters, kuri nesidžiaugtų gavusi porą stulbinančių auskarų su deimantu. Taip pat galite papildyti ir savo pačios papuošalų kolekciją šiuo žaviu juvelyrų dirbiniu.

Kokius auskarus su deimantais pasirinkti?

Auskarus derinkite prie savo odos, stiliaus ir progų, kada jais puošitės. Auskarus su deimantu labai lengva derinti – jie puikiai atrodys su pakabukais ar apyrankėmis. Jei ieškote jau suderintų auskarų ir pakabuko komplekto, sukūrėme elegantišką aukso ir brangakmenių papuošalų rinkinį.

Auksiniai auskarai su deimantais

Auksas yra tarsi komplimentas spindinčiam deimantui. Sodri aukso spalva puikiai kontrastuoja su skaidriu deimantu. Tobulą įvaizdį sukursite pasirinkę minimalistinio tipo auskarus. Jei mėgstate būtent tokius, jums patiks šie maži auksiniai auskarai su briliantais. Tiems, kam užtenka turėti vos vieną porą auskarų, rekomenduojame rinktis būtent tokius. Tai klasikinis sprendimas, tinkantis bet kuriai progai.

Balto aukso auskarai su briliantais

Baltas auksas ir deimantas sukuria tobulą sintezę. Šis metalas puikiai tinka blyškios odos merginoms ir moterims. Sujungtas su deimantu baltas auksas turi nepaprasto efemeriško žavesio, kuris paryškina šviesios odos tonus. Jei dievinate baltą auksą, rinkitės tokius balto aukso ir deimantų auskarus.

Prigludę auskarai su deimantu

Tai auskarų tipas pastaruoju metu išgyvenantis tikrą aukso amžių. Prigludę auskarai su deimantu yra vienas universaliausių papuošalų, kurį privalo turėti kiekviena moteris. Populiarūs yra ne tik prigludę auskarai su briliantu, bet ir šio tipo auskarai su brangakmeniais.

Jeigu jums kyla papildomų klausimų, kreipkitės ir mes padėsime jums išsirinkti tinkamiausią papuošalą.

Auskarus taip pat gaminame pagal individualų užsakymą. Siųskite mums užklausą arba užsukite į mūsų studijas Vilniuje ir Kaune. Laukiame jūsų!

Skaityti daugiau