Gaminio metalas

Deimanto (-ų) svoris

-

Rūšiuoti

Gaminio metalas

Deimanto (-ų) svoris

Auksiniai pakabukai

Auksiniai pakabukai

Auksiniai pakabukai

– tai puikus aksesuaras ir niekada nenuvilianti dovana moterims, mamai ar mergaitei krikštynų proga. Elegantiški ir subtilūs pakabukai niekada neišeis iš mados ir bus stilinga kaklo puošmena daugybę metų. Rinkitės rafinuotus pakabukus su perlu, žėrinčius pakabukus su deimantais ir brangakmeniais arba originalių formų pakabukus. Kad ir kurį iš jų pasirinktumėte, tikime, kad džiaugsitės pakabuku kiekvieną kartą juo pasipuošusi.

Auksiniai pakabukai moterims

Auksiniai pakabukai moterims – tai papuošalai tinkantys nešioti kiekvieną dieną arba išsiruošus į vakarėlį ar vakarieniauti. Siūlome geltono ir balto aukso pakabukus skirtingoms progoms ir dovanoms. Šie papuošalai yra ypač populiarus pasirinkimas dovanoti mamai. Auksiniai pakabukai mamai tikrai ją pradžiugins ir puikiai simbolizuos jūsų meilę ir padėką. Mamos dienai ar kitai progai nepaprastai tiks auksiniai pakabukai su perlais.

Mieli pakabukai krikštynoms

Auksiniai pakabukai krikštynoms yra populiari dovana mergaitėms šios įsimintinos šventės proga. Mažosioms princesėms neabejotinai patiks gyvūnėlių formų pakabukai. Mūsų juvelyrai sukūrė boružėlės, delfino ir meškiuko figūrėles ant kaklo už patrauklią kainą. Šie mieli papuošalai – tikra kiekvienos mergaitės svajonė.

Pakabukai su brangakmeniais

Jei ieškote šio to tikrai išskirtinio, atkreipkite dėmesį į brangakmeniais papuoštus pakabukus. Jie puikiai papildys auskarus su brangakmeniais, tokie komplektai taip pat parduodami drauge. Pakabukus su topazais ir safyrais rekomenduojame ypatingoms progoms, nes tai nepaprastai prabangūs ir ištaigingi papuošalai. Jei norite jaustis vakaro karaliene, šie auksiniai pakabukai sukurti būtent jums. Nepraleiskite progos pasipuošti išties nepaprastais juvelyrikos dirbiniais.

Neradote to, ko ieškote arba turite daugiau klausimų? Siųskite užklausą arba užsukite į mūsų studijas Vilniuje ir Kaune. Laukiame jūsų!

Skaityti daugiau