Gaminio metalas

Deimanto (-ų) svoris

-

Rūšiuoti

Gaminio metalas

Deimanto (-ų) svoris

Pakabukai

Pakabukai

Pakabukai, grandinėlės ir kiti kaklo papuošalai,

skirti papildyti bet kurios moters įvaizdį, tad nusipelno ypatingo dėmesio papuošalų pasaulyje. Papuošalas gali būti lemiamas akcentas užpildant jūsų įvaizdį. Būtent pakabukas puikiai tiks norinčioms pabrėžti palaidinės kirpimą ar suteikti papildomo žavesio aprangai.

Kaip išsirinkti pakabuką?

Renkantis tobulai prie aprangos derantį pakabutį reikia atkreipti dėmesį į keletą detalių: spalvą, formą, ilgį ir stilių. Pakabukai taip pat yra geriausios dovanos, nes juos tikrai rasite už tokią kainą, kokią galite sau leisti, ir pagal jūsų pasirinktą stilių, nesvarbu, kas ją nešios jūsų mergina, žmona, mama ar dukra. Be to, pakabukas, įteiktas kaip dovana, yra puikus būdas išreikšti savo jausmus. Pavyzdžiui, širdies formos pakabukas aiškiai pasakys apie jūsų jaučiamus jausmus, o žvaigždės formos modelis privers jūsų mylimajai suprasti, kokia ji nepakartojama. Deimantinis pakabukas bus jūsų rimtų ketinimų simbolis.

Pakabukai dienai

Dienai rinkitės santūraus dizaino pakabukus. Tegul jie pabrėžia aprangos detales ir suteikia elegancijos pojūtį. Dienos metui puikiai tiks minimalistinio stiliaus auksinis pakabukas su deimantu. Jei norite pasipuošti laisvalaikiui ar suteikti originalumo aprangai, rinkitės žaismingų formų pakabukus – boružės formos pakabuką arba meškiuko formos pakabuką.

Pakabukai vakarui

Puošiantis vakarui nuostabiai atrodysite ant kaklo pasikabinusios rafinuotus, solidžius pakabukus. Ypatinga vakarėlio stiliaus detale taps auksinis pakabukas su deimantais arba pakabukas su brangakmeniu. Šie papuošalai taip pat taps nepamirštama dovana mylimai moteriai.

Pakabukai mergaitėms

Mažosioms princesėms patiks žaismingų formų pakabukai. Rinkitės nedidelius, gyvūnų figūrėlių pakabučius. Pavyzdžiui, kaip šis delfino formos pakabutis. Mažajai princesei neabejotinai patiks ir pakabutis–meškiukas arba žavus boružėlės pakabukas.

Pakabukus taip pat gaminame pagal individualų užsakymą. Siųskite mums užklausą arba užsukite į mūsų studijas Vilniuje ir Kaune. Laukiame jūsų!

Skaityti daugiau