Kiek turi kainuoti sužadėtuvių žiedas?

Įrašas patalpintas:

Kategorijos: Sužadėtuvės

Kiek turi kainuoti sužadėtuvių žiedas?

Daugelis sutiktų, jog pagrindinis sužadėtuvių ceremonijos atributas yra žiedas. Žinoma, neįkainojamiems prisiminimams sukurti, norima nustebinti mylimąją išrinkus jos svajonių žiedą, kuris visą gyvenimą primins akimirką kuomet nusprendėte susieti savo meilę. Tačiau ar tikrai sužadėtuvių žiedas privalo būti papuoštas deimantu? Ir už kokią sumą galima išpildyti mylimosios svajonę? Dote.lt profesionalų komanda griauna mitais apipintą sužadėtuvių žiedo rinkimosi procesą bei pateikia patarimus kaip išsirinkti jūsų biudžetą atitinkantį sužadėtuvių žiedą. Skaitykite ir sužinokite!

Vidutinė sužadėtuvių žiedo kaina

Sutinkame, jog sužadėtuvių žiedo pasirinkimas yra kiekvieno besiperšančio sprendimas priklausantis nuo estetinio suvokimo, skonio, o taip pat turimo biudžeto. Tačiau visgi, kiek vidutiniškai mūsų šalies jaunikiai išleidžia prašydami savo mylimosios rankos? Pastaraisiais metais sužadėtuvių žiedams išleidžiama suma vidutiniškai apėmė 500-700 eurų vidurkį. Nors tai nėra rodiklis, vis dėlto didžiausią žiedų pasirinkimą rasite būtent už šias kainas.

Pamirškite mitus

Labiausiai paplitęs mitas apie tai kiek turi kainuoti sužadėtuvių žiedas teigia, jog jo kaina turėtų būti lygi dviejų arba trijų jūsų atlyginimų sumai. Dauguma šios srities specialistų pritars, jog šis, iš Vakarų atėjęs mitas, yra ne tik pernelyg materialistiškas, tačiau taip pat pasenęs. Juvelyrikos pramonei tobulėjant, šiais laikais pasiūloje turime brangakmenių ir tauriųjų metalų įvairovę, kuri suteikia kainų lankstumo renkantis sužadėtuvių žiedą. Taip pat, ne mažiau žinomas mitas yra tai, jog sužadėtuvių žiedas privalo būti puoštas deimantu. Nors šis brangakmenis ir yra populiariausias sužadėtuvių žiedo atributas, visgi tai nėra būtina ir galima rinktis iš mažiau kainuojančių alternatyvų.

Brangakmenių pasirinkimas

Dar XVa. deimantai išpopuliarėjo kaip sužadėtuvių proga dovanojama dovana. Šiuolaikiniame juvelyrikos pasaulyje jums bus pasiūlyta ne viena deimanto atmaina, į kurią pakeitus žiedo akutę jis atrodys taip pat įspūdingai, na o suma bus ženkliai mažesnė. Jeigu ieškote klasikinio sužadėtuvių žiedo varianto, rinkitės žiedus su mažesniais briliantų diametrais, na, o nebijantiems mylimąjai padovanoti modernų žiedą, pasirinkite spalvotais brangakmeniais puoštus žiedus. Anot dote.lt komandos, šiuo metu itin populiarūs minimalistiniai žiedų dizainai, kurie tikrai nustebins jūsų išrinktąją subtiliu išdirbtumu, o jūs neviršysite numatyto biudžeto.

Filtruokite paiešką

Sužadėtuvių žiedą galite išsirinkti įvairiais būdais. Vieni linkę klausti nuomonių jau tai patyrusių draugų bei pažįstamų, kiti bėga tiesiai į juvelyrikos salonus. Bet kuriuo atveju, patariame atidžiai filtruoti savo paiešką pagal asmeninius kriterijus ir norus. Renkantis žiedą internetinėje juvelyrikos parduotuvėje tai padaryti yra itin lengva naudojantis filtrais, kurie jums parinks pasiūlymus atitinkančius tik jūsų norus bei galimybes. Taip sužadėtuvių žiedo paieška praeis daug sklandžiau. Jei žiedą renkatės fizinėje parduotuvėje, nebijokite darbuotojui įvardinti savo šiai progai skirto biudžeto, taip palengvinsite darbą tiek personalui, tiek sau.

Taisyklės, kiek turi kainuoti sužadėtuvių žiedas, nėra. Atsižvelkite į savo numatytą sumą, pamirškite absurdiškus mitus, bei pasikliaukite šiuolaikine įvairovės pasiūla. Dote.lt komanda pabrėžia, jog sužadėtuvių žiedo kaina niekada neatspindės jūsų rūpesčio, meilės ar pasiryžimo.