-

Rūšiuoti

Balto aukso vestuviniai žiedai

Balto aukso vestuviniai žiedai

Ieškote ilgaamžio ir stilingo vestuvinio žiedo?

Turime kuo jus nustebinti. Plačioje mūsų papuošalų kolekcijoje tikrai rasite žiedus vestuvėms, kuriais džiaugsitės daugybę metų. Ypač didžiuojamės savo balto aukso žiedų asortimentu. Jame gausu įvairaus stiliaus žiedų, papuoštų deimantais, įvairiomis metalų kombinacijomis ir išskirtiniu dizainu. Balto aukso žiedai yra nepavaldūs besikeičiančioms madoms ir jie visuomet išlieka stilingi. Tai vadinama klasika.

Kokį balto aukso vestuvinį žiedą pasirinkti?

Jei jūsų akį patraukė baltos spalvos metalai, metas išsirinkti norimą stilių. Visų pirma nuspręskite ar norite vestuvinio žiedo su briliantais, ar be jų. Tie, kurie neketina rinktis skaidraus deimanto, galbūt pamils žiedą su juodu briliantu. Jei deimantą vis tik įsivaizduojate kaip savo žiedo puošmeną, nuspręskite, ar jis bus centrinė papuošalo dalis ar žiede spindės keletas mažesnių deimantų.

Kitas žingnis – paviršius. Mūsų žiedai gali būti gaminami struktūriniu paviršiumi arba blizgiu. Ieškantiems modernaus ir išskirtinio sprendimo, rekomenduojame vestuvinį žiedą šiauštu paviršiumi. Taip pat turime platų žiedų blizgiu paviršiumi pasirinkimą. Kurdami žiedus, ieškome įvairių tekstūrų galimybių, kurios žiedui suteikia originalumo. Tikime, kad tai patiks ir jums.

Ką rinktis: balto aukso vestuvinį žiedą ar vestuvinį žiedą iš platinos?

Balto aukso vestuvinių žiedų kaina yra prieinamesnė nei platinos, todėl būtent auksas dažniau tampa sutuoktinių pasirinkimu. Baltas auksas yra minkštesnis, iš jo lengviau išgauti norimas formas ir dizainą. Platina taip pat turi pranašumų. Ji yra ypatingai atspari įbrėžimams ir ilgai išlaiko pradinę išvaizdą. Vestuvinis balto aukso žiedas ir platinos žiedas puikiai atrodo su briliantu, nes šviesi metalo spalva visą dėmesį suteikia deimantui. Sakoma, kad būtent šie metalai yra tinkamiausia pora briliantams.

Neradote to, ko ieškote arba turite daugiau klausimų? Siųskite užklausą arba užsukite į mūsų studijas Vilniuje ir Kaune. Laukiame jūsų su savo vestuvių žiedo svajonės idėja.

Skaityti daugiau