Balto aukso vestuviniai žiedai

Ieškote ilgaamžio ir stilingo vestuvinio žiedo?

Turime kuo jus nustebinti. Plačioje mūsų papuošalų kolekcijoje tikrai rasite žiedus vestuvėms, kuriais džiaugsitės daugybę metų. Ypač didžiuojamės savo balto aukso žiedų asortimentu. Jame gausu įvairaus stiliaus žiedų, papuoštų deimantais, įvairiomis metalų kombinacijomis ir išskirtiniu dizainu. Balto aukso žiedai yra nepavaldūs besikeičiančioms madoms ir jie visuomet išlieka stilingi. Tai vadinama klasika.

Kokį balto aukso vestuvinį žiedą pasirinkti?

Jei jūsų akį patraukė baltos spalvos metalai, metas išsirinkti norimą stilių. Visų pirma nuspręskite ar norite vestuvinio žiedo su briliantais, ar be jų. Tie, kurie neketina rinktis skaidraus deimanto, galbūt pamils žiedą su juodu briliantu. Jei deimantą vis tik įsivaizduojate kaip savo žiedo puošmeną, nuspręskite, ar jis bus centrinė papuošalo dalis ar žiede spindės keletas mažesnių deimantų.

Kitas žingnis – paviršius. Mūsų žiedai gali būti gaminami struktūriniu paviršiumi arba blizgiu. Ieškantiems modernaus ir išskirtinio sprendimo, rekomenduojame vestuvinį žiedą šiauštu paviršiumi. Taip pat turime platų žiedų blizgiu paviršiumi pasirinkimą. Kurdami žiedus, ieškome įvairių tekstūrų galimybių, kurios žiedui suteikia originalumo. Tikime, kad tai patiks ir jums.

Ką rinktis: balto aukso vestuvinį žiedą ar vestuvinį žiedą iš platinos?

Balto aukso vestuvinių žiedų kaina yra prieinamesnė nei platinos, todėl būtent auksas dažniau tampa sutuoktinių pasirinkimu. Baltas auksas yra minkštesnis, iš jo lengviau išgauti norimas formas ir dizainą. Platina taip pat turi pranašumų. Ji yra ypatingai atspari įbrėžimams ir ilgai išlaiko pradinę išvaizdą. Vestuvinis balto aukso žiedas ir platinos žiedas puikiai atrodo su briliantu, nes šviesi metalo spalva visą dėmesį suteikia deimantui. Sakoma, kad būtent šie metalai yra tinkamiausia pora briliantams.

Neradote to, ko ieškote arba turite daugiau klausimų? Siųskite užklausą arba užsukite į mūsų studijas Vilniuje ir Kaune. Laukiame jūsų su savo vestuvių žiedo svajonės idėja.

Skaityti daugiau
 • Auksinis žiedas su Briliantais "Deimantinė Juostelė 28"
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Auksinis žiedas su...

  585,00 EUR -40% 975,00 EUR
 • Auksinis žiedas su Briliantais "Deimantinė Juostelė 26"
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Auksinis žiedas su...

  1 050,00 EUR -40% 1 750,00 EUR
  • Nauja

  Vestuviniai žiedai...

  1 800,00 EUR

  Prabangūs vestuviniai žiedai "Klasika 4-1". Išskirtinis modelis, kuriame Briliantai puošia moterišką žiedą visu perimetru. Nuostabūs žiedai! Kadangi visi vestuviniai žiedai gaminami individualiai, spalvą, paviršiaus tekstūrą, brangakmenių kiekį, jų išdėstymą galite rinktis. Kreipkitės ir pagaminsime tinkamiausius Jums vestuvinius žiedus.

  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Auksinis žiedas su...

  750,00 EUR -40% 1 250,00 EUR
 • Vestuviniai žiedai...

  1 200,00 EUR

  Prabangūs vestuviniai žiedai "Klasika 27". Išskirtinis modelis, kuriame devyni Briliantukai puošia moterišką žiedą. Nuostabūs žiedai! Kadangi visi vestuviniai žiedai gaminami individualiai, spalvą, paviršiaus tekstūrą, brangakmenių kiekį, jų išdėstymą galite rinktis. Kreipkitės ir pagaminsime tinkamiausius Jums vestuvinius žiedus.

 • Vestuviniai žiedai...

  500,00 EUR

  Išskirtiniai vestuviniai žiedai "Modernūs 22". Puošti įstrižomis kalinėtomis juostelėmis. Nuostabūs žiedai! Kadangi visi vestuviniai žiedai gaminami individualiai, spalvą, paviršiaus tekstūrą, brangakmenių kiekį, jų išdėstymą galite rinktis. Kreipkitės ir pagaminsime tinkamiausius Jums vestuvinius žiedus.

 • Vestuviniai žiedai...

  850,00 EUR

  Prabangūs, dviejų spalvų vestuviniai žiedai "Klasika 26". Dvi spalvos, susijungiančios bangomis. Nuostabūs žiedai! Kadangi visi vestuviniai žiedai gaminami individualiai, spalvą, paviršiaus tekstūrą, brangakmenių kiekį, jų išdėstymą galite rinktis. Kreipkitės ir pagaminsime tinkamiausius Jums vestuvinius žiedus.

 • Vestuviniai žiedai...

  740,00 EUR

  Prabangūs, dviejų spalvų vestuviniai žiedai "Klasika 25". Vidus geltono aukso, išorė - balto. Nuostabūs žiedai! Kadangi visi vestuviniai žiedai gaminami individualiai, spalvą, paviršiaus tekstūrą, brangakmenių kiekį, jų išdėstymą galite rinktis. Kreipkitės ir pagaminsime tinkamiausius Jums vestuvinius žiedus.

 • Vestuviniai žiedai...

  2 100,00 EUR

  Prabangūs vestuviniai žiedai "Klasika 24" su Briliantais. Kadangi visi vestuviniai žiedai gaminami individualiai, spalvą, paviršiaus tekstūrą, brangakmenių kiekį, jų išdėstymą galite rinktis. Kreipkitės ir pagaminsime tinkamiausius Jums vestuvinius žiedus.

 • Vestuviniai žiedai...

  1 150,00 EUR

  Visiškai išskirtiniai modernūs vestuviniai žiedai. Spalva - rausva, geltona, balta - pasirinktinai. Kviečiu registruotis atvykimui į konsultaciją Vilniuje arba Kaune ir rasime geriausiai Jūsų norus atitinkantį vestuvinių žiedų modelį.

  Juvelyrė,

  Ieva Rimkeinė

 • Vestuviniai žiedai...

  950,00 EUR

  Modernūs vestuviniai žiedai. Spalva - rausva, geltona, balta - pasirinktinai. Kviečiu registruotis atvykimui į konsultaciją Vilniuje arba Kaune ir rasime geriausiai Jūsų norus atitinkantį vestuvinių žiedų modelį.

  Juvelyrė,

  Ieva Rimkeinė

 • Vestuviniai žiedai...

  1 300,00 EUR

  "Karališki 2". Kadangi visi vestuviniai žiedai gaminami individualiai, spalvą, paviršiaus tekstūrą, brangakmenių kiekį, jų išdėstymą galite rinktis. Kreipkitės ir pagaminsime tinkamiausius Jums vestuvinius žiedus.

 • Vestuviniai žiedai...

  1 250,00 EUR

  "Klasika 22". Kadangi visi vestuviniai žiedai gaminami individualiai, spalvą, paviršiaus tekstūrą, brangakmenių kiekį, jų išdėstymą galite rinktis. Kreipkitės ir pagaminsime tinkamiausius Jums vestuvinius žiedus.

 • Auksinis žiedas su Briliantais "Deimantinė Juostelė 2"
  • Sumažinta kaina

  Auksinis žiedas su...

  540,00 EUR -40% 900,00 EUR

  Modelis "Deimantinė juostelė" tikrai labai populiarūs žiedeliai ne vien dėl to, kad gražūs, bet ir dėl savo universalumo. Gali būti nešiojamas vienas, sužadėtuvių ar vestuviniam žiedui papuošti arba pats tapti nuostabiu vestuviniu žiedu. 

 • Auksinis žiedas su Briliantais "Deimantinė Juostelė 18"
  • Sumažinta kaina

  Auksinis žiedas su...

  900,00 EUR -40% 1 500,00 EUR

  Išskirtinis balto aukso žiedas su Briliantais. "Deimantinės juostelės" tikrai labai populiarūs žiedeliai ne vien dėl to, kad gražūs, bet ir dėl savo universalumo. Gali būti nešiojamas vienas, sužadėtuvių ar vestuviniam žiedui papuošti arba pats tapti nuostabiu vestuviniu žiedu. 

 • Vestuviniai žiedai su...

  2 800,00 EUR

  Nepaprastai prabangūs vestuviniai žiedai tikrai ne veltui pavadinti "Karališki". Moteriškame žiede įstatyta 20vnt brilliant cut Deimantų, G+ spalvos ir VS+ skaidrumo. Auksas šiame žiedelyje nėra akcentas. Tikslas buvo atskleisti ir išryškinti super geros kokybės Briliantus. "Gyvai" nuo šio žiedelio akių tiesiog neįmanoma atplėšti. O didingo stoto vyrui, nenorinčiam dėvėti Deimantų, žiedas gaminamas modernios formos ir šiauštu paviršiumi. Tačiau galima ir visiškai lygiu paviršiumi gaminti. Kita galimybė - vyriškame žiede įstatyti juodus Deimantus (kelis arba visą juostelę) - įspūdis būtų dar stipresnis.

  Kviečiu registruotis atvykimui į konsultaciją Vilniuje arba Kaune ir rasime geriausiai Jūsų norus atitinkantį vestuvinių žiedų modelį.

  Juvelyrė,

  Ieva Rimkeinė

 • Vestuviniai žiedai su...

  1 050,00 EUR

  Prabangūs vestuviniai žiedai "Klasika 17". Žiedai gaminami šiauštu paviršiumi. Tačiau galima ir visiškai lygiu pagaminti. Spalva - rausva, geltona, balta - pasirinktinai. Kviečiu registruotis atvykimui į konsultaciją Vilniuje arba Kaune ir rasime geriausiai Jūsų norus atitinkantį vestuvinių žiedų modelį.

  Juvelyrė,

  Ieva Rimkeinė

 • Vestuviniai žiedai...

  660,00 EUR

  Vestuviniai žiedai "Modernūs 12". Žiedai gaminami blizgiu paviršiumi. Tačiau galima ir šiauštu pagaminti. Spalva - rausva, geltona, balta - pasirinktinai. Kviečiu registruotis atvykimui į konsultaciją Vilniuje arba Kaune ir rasime geriausiai Jūsų norus atitinkantį vestuvinių žiedų modelį.

  Juvelyrė,

  Ieva Rimkeinė