Aukso spalvos ir prabos


Visus vestuvinius žiedus gaminame individualiai, tad aukso spalvas ir jų kombinacijas galite rinktis labiausiai patinkančias. Sužadėtuvių žiedai ir kiti dovanojami juvelyriniai dirbiniai turi būti parenkami tokios aukso spalvos, kuri labiausiai patinka juos dėvėsiančiai moteriai. Jeigu mūsų internetinėje parduotuvėje radote patinkantį juvelyrinį dirbinį, tačiau ne tos spalvos, kreipkitės, galime pergaminti Jums patinkančios aukso spalvos.

999° prabos (gryno) aukso spalva yra ryškiai geltona. Auksas yra labai minkštas metalas, todėl nėra gaminama juvelyrinių dirbinių iš gryno aukso, jis maišomas su kitais kietaisiais metalais, taip kietinant lydinį, kad jis taptų tinkamu juvelyrinių dirbinių gamybai. Maišant auksą su skirtingomis priemaišomis išgaunamos skirtingos aukso spalvos – balta, geltona arba rausva.

Aukso praba nusako, kiek procentų gryno aukso yra lydinyje, iš kurio gaminami juvelyriniai dirbiniai. Aukso prabos gali būti 375° (37,5% gryno aukso lydinyje), 585° (58,5% gryno aukso lydinyje) ir 750° (75% gryno aukso lydinyje). Aukso lydinio spalva nuo prabos nepriklauso, visų prabų auksas gali būti tiek geltonas, tiek baltas, tiek ir rausvas.

Gamyboje mes naudojame tik gryną auksą 999°. Dažniausiai gaminame 585° prabos aukso lydinį. Nenaudojame senų gaminių perdirbimui gaminant naujus, tai užtikrina gaminio kokybę ir ilgaamžiškumą.