KLAUSIMAI, SUSIJĘ SU JUVELYRINIŲ DIRBINIŲ SPECIFIKACIJA:

Aukso spalvos ir prabos

Visus vestuvinius žiedus gaminame individualiai, tad aukso spalvas ir jų kombinacijas galite rinktis labiausiai patinkančias. Sužadėtuvių žiedai ir kiti dovanojami juvelyriniai dirbiniai turi būti parenkami tokios aukso spalvos, kuri labiausiai patinka juos dėvėsiančiai moteriai. Jeigu mūsų internetinėje parduotuvėje radote patinkantį juvelyrinį dirbinį, tačiau ne tos spalvos, kreipkitės, galime pergaminti Jums patinkančios aukso spalvos.

999° prabos (gryno) aukso spalva yra ryškiai geltona. Auksas yra labai minkštas metalas, todėl nėra gaminama juvelyrinių dirbinių iš gryno aukso, jis maišomas su kitais kietaisiais metalais, taip kietinant lydinį, kad jis taptų tinkamu juvelyrinių dirbinių gamybai. Maišant auksą su skirtingomis priemaišomis išgaunamos skirtingos aukso spalvos – balta, geltona arba rausva.

Aukso praba nusako, kiek procentų gryno aukso yra lydinyje, iš kurio gaminami juvelyriniai dirbiniai. Aukso prabos gali būti 375° (37,5% gryno aukso lydinyje), 585° (58,5% gryno aukso lydinyje) ir 750° (75% gryno aukso lydinyje). Aukso lydinio spalva nuo prabos nepriklauso, visų prabų auksas gali būti tiek geltonas, tiek baltas, tiek ir rausvas.

Gamyboje mes naudojame tik gryną auksą 999°. Dažniausiai gaminame 585° prabos aukso lydinį. Nenaudojame senų gaminių perdirbimui gaminant naujus, tai užtikrina gaminio kokybę ir ilgaamžiškumą. 


Ar jūsų juvelyriniai dirbiniai sertifikuoti?

Taip, visi mūsų parduodami juvelyriniai dirbiniai sertifikuojami prabavimo rūmuose.


Ar parduodate juvelyrinius dirbinius su garantija?

Visi mūsų juvelyriniai parduodami su dviejų metų kokybės garantija. Dėl nenumatytų aplinkybių atsiradus brokui, iškritus akutėms dėl mūsų kaltės - visada susisiekite su mumis, būtinai rasime palankų Jums sprendimą. Mumis pasitikėjo jau tūkstančiai klientų, pasitikėkite ir Jūs, ir turėsite gražius bei kokybiškus juvelyrinius dirbinius.


Ar galima grąžinti juvelyrinį dirbinį?

Jeigu įsigijote juvelyrinį dirbinį mūsų internetinėje parduotuvėje ir dėl kokios tai priežasties jis Jums nebereikalingas, per 30 dienų nuo pirkimo galite grąžinti jį mums ir atgauti visą sumokėtą sumą. Grąžinimo sąlyga – juvelyrinis dirbinys negali būti dėvėtas ir sertifikatai negali būti pažeisti ar nuplėšti.


Ar pas jus galima įsigyti vieną deimantą (ne dirbinyje)?

Deimantai yra dažna dovana krikšto, vestuvių ir gimtadienių progomis, taip leidžiant dovanos gavėjui pačiam susikurti savo svajonių juvelyrinį dirbinį. Tad drąsiai kreipkitės į mus, galime Jums pasiūlyti skirtingų brangakmenių variacijų įvairioms progoms.