INFORMACIJA, NORINTIEMS ĮSIGYTI DOTE JEWELLERY JUVELYRINĮ DIRBINĮ

Ar turite fizinį saloną?

Turime biurus Vilniuje ir Kaune, kur galite atvykti apžiūrėti patikusius juvelyrinius dirbinius. Atvykimo laiką reikia rezervuoti iš anksto. Patikusį dirbinuką galima iš karto įsigyti.


Ar man reikia rezervuoti laiką, jeigu noriu atvykti į jūsų biurą Vilniuje arba Kaune?

Taip, atvykimui būtina išankstinė laiko rezervacija. Kad galėtume suteikti kokybišką konsultaciją ir sutelkti būtiną dėmesį Jums, vienu metu priimame tik vieną klientą.


Kokios yra jūsų biuro darbo valandos?

Mūsų biurai Vilniuje ir Kaune dirba pagal klientų poreikį, tad drąsiai kreipkitės ir atrasime tinkamiausią Jums susitikimo laiką.


Kaip galiu susisiekti su Dote Jewellery?

Susisiekti su mūsų komandos nariais galite kontaktų skiltyje nurodytu telefonu, el.paštu, Facebook/Instagram asmeninėmis žinutėmis arba užpildę užklausą internetinėje parduotuvėje.


Ar jūsų prekes galima įsigyti iš karto biure Vilniuje arba Kaune?

Taip, patikusį juvelyrinį dirbinį galite įsigyti konsultacijos metu mūsų biuruose Vilniuje ir Kaune.


Ar galima pamatyti Jūsų dirbinius “gyvai” ir pasimatuoti?

Taip, visus juvelyrinius dirbinius, kurie internetinėje parduotuvėje pažymėti, kad “turime vietoje”, galite pamatyti “gyvai” mūsų biuruose Vilniuje ir Kaune bei patikusius pasimatuoti. Išimtis - vestuviniai žiedai, kadangi juos gaminame individualiai, tad biuruose galite apžiūrėti ekspozicinius modelius, pagal kuriuos gali būti pagaminti vestuviniai žiedai Jums.