KLAUSIMAI, SUSIJĘ SU VESTUVINIAIS ŽIEDAIS:

Kokia yra vestuvinių žiedų reikšmė?

Vestuvinis žiedas yra apskritimo formos, o apskritimas turi gilią prasmę ir simboliką, nes neturi pabaigos ir pradžios, kas reiškia begalinę meilę, peržengiančią šį gyvenimą. 


Ar galima vestuvinius žiedus pamatyti “gyvai”?

Kviečiame registruotis į vestuvinių žiedų konsultaciją mūsų biure Vilniuje arba Kaune, kur galėsite pamatyti ekspozicinius modelius, pasimatuoti ir išsirinkti labiausiai tinkančius ir patinkančius žiedus. Jeigu mūsų ekspozicijoje nerastumėte patinkančių žiedų, galime pagaminti pagal pavyzdinę nuotrauką. Visus vestuvinius žiedus gaminame individualiai, tad pagaminsime tiksliai pagal Jūsų pageidavimus ir Jums reikiamų dydžių. Ilgametės darbo patirties dėka tikrai žinome kaip pagaminti kokybiškus ir tvirtus vestuvinius žiedus.


Ar galima graviruoti žiedus?

Visus vestuvinius žiedus ir dalį sužadėtuvių žiedų galime graviruoti Jūsų pasirinktu tekstu.


Ar nurodyta vestuvinių žiedų kaina ir svoris yra poros žiedų ar vieno?

Vestuvinių žiedų kategorijoje pateikta kaina ir svoris yra už abu žiedus - porą. Kitose žiedų kategorijose - už vieną žiedą. Dydžiai įtakos kainai neturi, nebent būtų neįprastai dideli. Tokiu atveju pasiūlysime pridėti aukso, kad žiedai neprarastų kokybės. Gaminant individualius žiedus visada yra tikimybė, kad nurodytas svoris skirsis nuo galutinio žiedų svorio, kadangi nurodytas vidutinis svoris to modelio žiedų. 


Ant kurios rankos reikia dėvėti vestuvinius žiedus?

Pagal senąsias lietuvių tradicijas, vestuviniai žiedai buvo dėvimi ant kairės rankos bevardžio piršto. XXa pirmoje pusėje lietuviai pradėjo vestuvinius žiedus dėvėti ant dešinės rankos bevardžio piršto. Šiai dienai pastebime, kad panašiai pusę porų žiedus nešioja ant dešinės rankos ir pusę – ant kairės rankos bevardžio piršto.


Kas yra komforto zona?

“Comfort fit” zona yra išgaubimas žiedo viduje. Visus vestuvinius žiedus gaminame su “comfort fit” zona, nes platūs žiedai gali nemaloniai nešiotis, rėžtis į pirštą, pirštas gali prakaituoti po žiedu esant didesnei temperatūrai, sudėtingiau nusiimti bei užsidėti. Norint, galime žiedo vidų daryti standartinį, tik užsakant būtinai pasakykite, kad pageidaujate žiedų be “comfort fit” zonos.


Ar užsakyti vestuviniai žiedai bus su “comfort fit” zona?

Visus vestuvinius žiedus gaminame su “comfort fit” zona. Norint, galime žiedo vidų daryti standartinį, tik užsakant būtinai pasakykite, kad pageidaujate žiedų be “comfort fit” zonos.