KLAUSIMAI SUSIJĘ SU UŽSAKYMO PATEIKIMU:

Ar galiu užsakyti telefonu?

Taip, galite pateikti užsakymą telefonu, taip taupant Jūsų laiką dėl registracijos internetinėje parduotuvėje. Pokalbio metu suderinsime visas detales ir sms žinute arba el.paštu atsiųsime sąskaitą apmokėjimui.


Ar būtina registruotis e-shope norint užsakyti juvelyrinį dirbinį?

Registruotis internetinės parduotuvėje sistemoje nebūtina, norint pateikti užsakymą. Užsakyti patikusį juvelyrinį dirbinį galite paskambinę telefonu, parašę el.paštu arba Facebook/Instagram asmeninėse žinutėse. Taip suderiname visas detales ir išsiunčiame siuntinį kurjeriu.


Ar galiu užsakyti iš užsienio?

Taip, galite užsakyti patikusį juvelyrinį dirbinį iš užsienio. Užsakymą pateikti galite užsiregistravę internetinės parduotuvės sistemoje, paskambinę telefonu, parašę el.paštu arba Facebook/Instagram asmeninėse žinutėse. Taip suderiname visas detales, atsiunčiame sąskaitą apmokėjimui ir išsiunčiame siuntinį Jums kurjeriu


Kokie galimi apmokėjimo būdai?

Apmokėti už pasirinktą prekę galite Paysera sistemoje, tiesioginiu pavedimu į mūsų įmonės sąskaitą, pasirinkti apmokėjimą kurjeriui prekės pristatymo metu arba pirkti išsimokėtinai.


Ar galima jūsų internetinėje parduotuvėje pirkti išsimokėtinai?

Taip, pirkimo metu galite pasirinkti pirkti išsimokėtinai Mokilizingas sistemoje. Jeigu norėtumėte rinktis ne Mokilizingas įmonę, o General Financing, tuomet rinkitės apmokėjimą Paysera sistemoje, kur galėsite sudaryti sutartį su General Financing įmone.