KLAUSIMAI, SUSIJĘ SU SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAIS:

Kokį sužadėtuvių žiedą rinktis?

Sužadėtuvių žiedo rinkimas – tai sudėtingas, tačiau malonus, darbas. Konkrečių taisyklių ar patarimų, tiksiančių visais atvejais, tikrai nėra. Viskas priklauso nuo to, kas Jūsų merginai patinka ir tinka. Kokius papuošalus ji dėvi – klasikinius ar modernius, ryškesnius ar mažiau pastebimus, gal ji turi stiprią simpatiją kuriam spalvotam brangakmeniui? Geltonas, baltas ar rausvas auksas jai patinka? Turime nemažą patirtį gelbstint sužadėtuvių žiedo pasirinkime, tad jeigu nesate tvirtai apsisprendęs, kaip turėtų atrodyti Jūsų perkamas sužadėtuvių žiedas, kreipkitės – mielai pagelbėsime


Norėčiau padaryti staigmeną merginai. Kaip nustatyti žiedo dydį?

Tiksliausiai nustatysite merginos piršto dydį išmatavęs turimą ir dažnai dėvimą žiedą. Tereikia įsitikinti, kad turimą žiedą mergina nešioja ant tinkamo piršto (kairės rankos bevardžio piršto). Išmatuoti reikia žiedo diametrą milimetrais – tai ir bus tinkamas dydis. Jeigu mergina turimą žiedą dėvi ant dešinės rankos bevardžio piršto, tuomet, dažnu atveju, reikia rinktis iki pusės dydžio mažesnį žiedą (atminkite, kad dešniarankių dešinės rankos pirštai dažniausiai būna iki pusės dydžio didesni nei kairės rankos, o kairiarankių – didesni kairės rankos pirštai). Jeigu mergina neturi nešiojamų žiedų, tuomet nustatyti tikrąjį piršto dydį neišsiduodant yra labai sudėtinga ir tokiu atveju patariame rinktis vidutinį žiedo dydį (16,0-17,5) ir po įteikimo kreiptis į mus, kad pakoreguotume jį. Vieną kartą po pirkimo koreguojame žiedų dydžius nemokamai. Tai greita ir paprasta mūsų kasdieninė procedūra. Laiko tarpas nuo pirkimo iki korekcijos nėra nustatomas, tad galite nesijaudinti, jeigu perkate žiedą iš anksto. Primename, kad matavimai siūlais ar popieriaus juostelėmis tikrai nėra tikslūs, o ir tikimybė, kad taip matuojant išsiduosite apie planuojamą staigmeną, labai didelė. Tad nesijaudinkit, atėjus laikui pritaikysim Jūsų merginai tinkamą dydį.


Ar vėliau galima pakeisti žiedo dydį, jei nupirksiu netinkantį?

Jeigu padovanojote merginai žiedą, kurio dydis nėra tinkamas, būtinai susisiekite su mumis, greitai ir paprastai pakoreguosime jį nemokamai. Laiko tarpas nuo pirkimo iki korekcijos nėra nustatomas, tad galite nesijaudinti, jeigu perkate žiedą iš anksto.


Kiek kainuoja sužadėtuvių žiedai?

Visi mūsų juvelyriniai dirbiniai pagaminti iš aukso, platinos arba paladžio, inkrustuoti Deimantais ir/arba spalvotais brangakmeniais, tad kainos prasideda nuo maždaug 200 eurų. Už kokią sumą Jums derėtų rinktis sužadėtuvių žiedą patarti tikrai negalime, tai turite nuspręsti pats. Amerikoje vyrauja nuomonė, kad sužadėtuvių žiedui vaikinas turi paskirti bent du mėnesinius atlyginimus, bet mes sakome, kad santykių atlyginimais skaičiuoti tikrai negalima ir suma, skirta sužadėtuvių žiedui, turi būti priimtina Jums. Juk meilė nebus mažesnė tos poros, kurios sužadėtuvių žiedas pirktas už 300 eurų, negu tos poros, kurios žiedas pirktas už 600 eurų. 


Kokia sužadėtuvių žiedo reikšmė?

Sužadėtuvių žiedas – tai dviejų žmonių meilės ir atsidavimo vienas kitam simbolis. Tai gražios kelionės, į kurią vyksta du žmonės, nusprendę praleisti savo gyvenimą kartu, simbolis. Nesvarbu, ar pasirinksite modernų sužadėtuvių žiedą, ar klasikinį, žiedas rodys didžią meilę, kuria dalijatės su savo sužadėtine ir vėliau žmona. 


Ant kurio piršto maunamas sužadėtuvių žiedas?

Antikos laikais sužadėtuvių žiedai buvo maunami ant kairės rankos bevardžio piršto, nes žmonės tikėjo, kad šis pirštas tiesiogiai sujungtas su širdimi “meilės vena”. Tikėta, kad nešiojant sužadėtuvių žiedą, šio nuolat siunčiami vaikino meilės merginai signalai neleis jai “žvalgytis” į kitus vyrus. Šiais laikais daugelis porų laikosi šios tradicijos ir merginos dėvi sužadėtuvių žiedą būtent ant šio piršto. Tačiau tai ne taisyklė. Jeigu merginai nepatogu, ji gali dėvėti sužadėtuvių žiedą ir ant dešinės rankos. Yra merginų, kurios sužadėtuvių žiedus dėvi ant didžiojo, ne bevardžio, piršto ir puoselėja nuostabius santykius.