KLAUSIMAI, SUSIJĘ SU PREKIŲ PRISTATYMU:

Kokie galimi pristatymo budai?

Visus juvelyrinius dirbinius pristatome DPD arba Omniva kurjeriais tiesiai Jums į namus/darbą arba arčiausiai Jūsų esantį paštomatą. 


Ar kurjeris susisieks su manimi prieš pristatant siuntą?

Prieš atvežant siuntinį, kurjeris visada susisiekia su gavėju telefonu arba el.paštu


Ar pristatote prekes į užsienį?

Pristatome juvelyrinius dirbinius visoje Europos sąjungoje nemokamai. Dėl pristatymo į ne ES šalį narę prašome susisiekti su mumis nurodytais kontaktais ir atrasime tinkamiausią sprendimą Jums.


Per kiek laiko pristatoma prekė?

Prekių pristatymu rūpinasi DPD siuntų tarnyba, o Jūsų nurodytą adresą Lietuvoje jos pasieks per 1-3 darbo dienas. Visoje Europoje prekių pristatymas trunka 5-8 d.d. Prieš atvažiuodamas, kurjeris apie planuojamą pristatymo laiką Jus informuos skambučiu arba SMS žinute. Jeigu užsakymą norėtumėte gauti anksčiau nurodyto termino, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes patikrinsime, ar turime galimybę pasirinktą juvelyrinį dirbinį pristatyti greičiau. Atkreipiame dėmesį, kad šventiniais laikotarpiais (šv.Kalėdų, šv.Velykų, šv.Valentino dienos ir Juodojo penktadienio) siuntų pristatymo terminai gali būti šiek tiek ilgesni dėl didelio siuntų kiekio.


Per kiek laiko pagaminate ir pristatote gaminius? 

Didžiąją dalį internetinėje parduotuvėje esančių juvelyrinių dirbinių turime jau pagamintus (kiekvienos prekės aprašyme pažymime, ar šiuo metu turime pagamintą), tad papildomai laukti Jums nebereikės. Užsakykite pasirinktą juvelyrinį dirbinį ir mes tą pačią arba sekančią darbo dieną išsiųsime. Jeigu norite užsakyti individualios gamybos juvelyrinį dirbinį, prašome susisiekti nurodytais kontaktais ir sutarsime visas užsakymo detales. 


Ar galiu pasirinkti man tinkamą pristatymo datą?

Užsakymo metu, komentare pažymėkite, kada norėtumėte, kad pristatytume juvelyrinį dirbinį Jums ir mes apskaičiavę laiką išsiųsime taip, kad prekė pasiektų Jus pageidaujamą dieną. 


Kaip mano užsakyta prekė bus supakuota?

Visus juvelyrinius dirbinius parduodame stilingose juvelyrinėse dovanų dėžutėse, tad papildomai gražiu dovanos įpakavimu rūpintis Jums nebereikės. Jeigu norėtumėte, kad kartu atsiųstume ir dovanų maišelį su mūsų įmonės logotipu, parašykite tai užsakymo komentare.


Ar galima supakuoti siuntinį taip, kad mergina nesuprastų, jog tai žiedas?

Visus juvelyrinius dirbinius parduodame stilingose juvelyrinėse dovanų dėžutėse, tad papildomai gražiu dovanos įpakavimu rūpintis Jums nebereikės. Jeigu norėtumėte, kad kartu atsiųstume ir dovanų maišelį su mūsų įmonės logotipu, parašykite tai užsakymo komentare.


Ar siuntos pakuotė bus su logotipu ?

Išorinėje siuntinio pakuotėje nėra jokių siuntos turinio aprašymų ir nei vieno įmonės logotipo, tad suprasti, kas supakuota siuntimo dėžėje, labai sudėtinga.


Kas nutiktų jei siunta pasimestų?

Atsakome už visus išsiųstus siuntinius iki to momento, kai kurjeris įteikia ją Jums, tad siuntinio dingimo atveju, visą atsakomybę prisiimtume mes. Džiugu, kad per ketverius mūsų darbo metus nėra pasimetusi nei viena siunta.