Gaminio metalas

Deimanto (-ų) svoris

-

Rūšiuoti

Gaminio metalas

Deimanto (-ų) svoris

Kategorijos DUK

  • Kokį sužadėtuvių žiedą rinktis?

    Sužadėtuvių žiedo rinkimas – tai sudėtingas, tačiau malonus, darbas. Konkrečių taisyklių ar patarimų, tiksiančių visais atvejais, tikrai nėra. Viskas priklauso nuo to, kas Jūsų merginai patinka ir tinka. Kokius papuošalus ji dėvi – klasikinius ar modernius, ryškesnius ar mažiau pastebimus, gal ji turi stiprią simpatiją kuriam spalvotam brangakmeniui? Geltonas, baltas ar rausvas auksas jai patinka? Turime nemažą patirtį gelbstint sužadėtuvių žiedo pasirinkime, tad jeigu nesate tvirtai apsisprendęs, kaip turėtų atrodyti Jūsų perkamas sužadėtuvių žiedas, kreipkitės – mielai pagelbėsime

  • Norėčiau padaryti staigmeną merginai. Kaip nustatyti žiedo dydį?

    Tiksliausiai nustatysite merginos piršto dydį išmatavęs turimą ir dažnai dėvimą žiedą. Tereikia įsitikinti, kad turimą žiedą mergina nešioja ant tinkamo piršto (kairės rankos bevardžio piršto). Išmatuoti reikia žiedo diametrą milimetrais – tai ir bus tinkamas dydis. Jeigu mergina turimą žiedą dėvi ant dešinės rankos bevardžio piršto, tuomet, dažnu atveju, reikia rinktis iki pusės dydžio mažesnį žiedą (atminkite, kad dešniarankių dešinės rankos pirštai dažniausiai būna iki pusės dydžio didesni nei kairės rankos, o kairiarankių – didesni kairės rankos pirštai). Jeigu mergina neturi nešiojamų žiedų, tuomet nustatyti tikrąjį piršto dydį neišsiduodant yra labai sudėtinga ir tokiu atveju patariame rinktis vidutinį žiedo dydį (16,0-17,5) ir po įteikimo kreiptis į mus, kad pakoreguotume jį. Vieną kartą po pirkimo koreguojame žiedų dydžius nemokamai. Tai greita ir paprasta mūsų kasdieninė procedūra. Laiko tarpas nuo pirkimo iki korekcijos nėra nustatomas, tad galite nesijaudinti, jeigu perkate žiedą iš anksto. Primename, kad matavimai siūlais ar popieriaus juostelėmis tikrai nėra tikslūs, o ir tikimybė, kad taip matuojant išsiduosite apie planuojamą staigmeną, labai didelė. Tad nesijaudinkit, atėjus laikui pritaikysim Jūsų merginai tinkamą dydį.

  • Ar vėliau galima pakeisti žiedo dydį, jei nupirksiu netinkantį?

    Jeigu padovanojote merginai žiedą, kurio dydis nėra tinkamas, būtinai susisiekite su mumis, greitai ir paprastai pakoreguosime jį nemokamai. Laiko tarpas nuo pirkimo iki korekcijos nėra nustatomas, tad galite nesijaudinti, jeigu perkate žiedą iš anksto.

Blog'o kategorijos

Sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvių žiedai

Ieškote žiedo, kuris jūsų išrinktajai sakytų – „noriu būti su tavimi amžinai“?

Kai žodžius ištarti bus sunku, už jus kalbės jis – neprilygstamas žiedas su deimantu ar briliantu. Šis žiedas, tai jūsų pažadas iki tos dienos, kai abu tarsite „taip“. O kol kas tegul ant tos vienintelės merginos rankos spindi tobulas žiedas. TO ypatingojo papuošalo paieškos gali kelti šiek tiek nerimo, todėl patarsime, kaip nepasimesti pasiūlymų gausoje. Na, o jei užmerkę akis matote konkretų žiedą, pagaminsime jį pagal individualių užsakymą.

Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Tam, kad išrinktumėte tinkamiausią žiedą, jums reikia apsvarstyti vos tris dalykus: žiedo stilių, metalą ir dydį. Kai šie dalykai bus apgalvoti, o žiedas išrinktas, tada drąsiai galėsite užduoti tą lemtingą klausimą. Visa kita tebus detalės.

Kokį žiedo stilių pasirinkti?

Galvodami apie papuošalo stilių, suprasite, kaip gerai pažįstate savo mylimąją. Papuošalą derinkite prie jos asmenybės, gyvenimo būdo ir pomėgių. Elegantiškai ir klasikinį dizainą mėgstančiai merginai patiks sužadėtuvių žiedas su briliantu. Šio stiliaus papuošalo centre puikuojasi deimantas ir nenuostabu, kad tokio tipo žiedas – pats populiariausias. Tradicijas puoselėjančiai merginai dovanokite žiedą su vienu deimantu arba trimis deimantais.

Stilingai ir ekstravertiškai moteriai įspūdį padarys žiedas su daugiau nei vienu briliantu. Puikiai tiks žiedai angiškai vadinami „halo“, o tai reiškia, kad pagrindinis deimantas yra tarsi aureole apsuptas mažesnių briliantų. Šis žiedo stilius sustiprina centrinio deimanto kerus. Tokį papuošalą mūvinčiai moteriai patinka žibėti kiekviename vakarėlyje.

Gamtoje mėgstančiai būti merginai dovanokite žiedą su augmenijos simbolika – šakelėmis, gėlėmis, lapeliais. Moteris mūvinti tokį žiedą yra laimingiausia laiką leisdama miške, kalnuose arba ten kur daug žalumos ir gryno oro. Jai taip pat patiks auksinis žiedas su briliantais. Jeigu mergina aktyviai sportuoja ar daug dirba rankomis, išrinkite žiedą, kuris jai netrukdys užsiimti mėgstama veikla ir niekur nesikabins.

Ar jūsų mergina yra šiuolaikiška ir moderni? Jai tiks skulptūriškas platinos žiedas arba žiedas su brangakmeniu. Netradicinės formos, aptakios figūros ir išskirtinis deimantas – rinkitės būtent tokį papuošalą, kuris kosmopolitiškai merginai išties pridės žavesio. Geriau venkite pernelyg ekscentriško dizaino, kuris nederės prie modernaus merginos aprangos stiliaus.

Kokį metalą pasirinkti?

Renkantis žiedą taip pat svarbu atkreipti dėmesį į metalą. Galbūt jūsų būsima sužadėtinė nešioja tik auksinius žiedus, o gal dievina platiną? Rinktis galite pagal spalvą – baltą, geltoną arba rausvą arba konrečiai pagal metalą – platiną, baltą auksą, geltonas auksą. Pagal tai, kokius papuošalus jau dėvi mylimoji, lengviau nuspręsite, kokį žiedą dovanoti sužadėtuvėms.

Kaip sužinoti žiedo dydį?

Yra keletas patikimų būdų sužinoti, kokio dydžio žiedą įsigyti, kad jis tikrai tiktų. Vienas iš metodų yra paslapčia pasiskolinus merginos jau turimą žiedą nunešti jį pas juvelyrą. Jis pamatuos žiedo dydį. Kitas būdas yra turimą žiedą apibrėžti ant lapo ir tada pasikonsultuoti su specialistu. Jei žiedų mergina nenešioja, galite apie dydį sužinoti iš jos draugės, sesės ar mamos. Tik svarbu, kad jūsų planai liktų paslaptyje!

Turite daugiau klausimų? Siųskite užklausą arba užsukite į mūsų studijas Vilniuje ir Kaune. Laukiame jūsų su savo sužadėtuvių žiedo svajonės idėja.

Skaityti daugiau