Klausimų kategorijos

BENDRA INFORMACIJA APIE DOTE JEWELLERY
Ar gaminat idividualius užsakymus?

Taip, gaminame juvelyrinius dirbinius pagal individualius užsakymus. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, aptarsime visas detales ir pagaminsime Jūsų svajonių papuošalą.

Visus vestuvinius žiedus gaminame tik pagal individualius užsakymus


Kiek laiko užsiimat juvelyrikos verslu?

Dalis mūsų komandos narių juvelyrikos srityje dirba daugiau nei 20 metų. Vadovė Ieva skaičiuoja penktus metus darbo su juvelyriniais dirbiniais. O internetinė juvelyrinių dirbinių parduotuvė Dote Jewellery įkurta 2018 metų vasarą.


Kodėl jūsų kainos 60% procentų mažesnės nei prekybos centruose?

Dote Jewellery yra šeimos verslas. Mes neturime fizinių parduotuvių, turime tik biurus, kur galite atvykti apžiūrėti turimus gaminius. Neišlaikome didelio kiekio darbuotojų – turime tik kiek, kiek būtina sklandžiam gamybos ir įmonės veiklos procesui užtikrinti. Taip sumažinome savo įmonės sanaudas, kurių nereikia perkelti ant kiekvieno juvelyrinio dirbinio.


INFORMACIJA, NORINTIEMS ĮSIGYTI DOTE JEWELLERY JUVELYRINĮ DIRBINĮ
Ar turite fizinį saloną?

Turime biurus Vilniuje ir Kaune, kur galite atvykti apžiūrėti patikusius juvelyrinius dirbinius. Atvykimo laiką reikia rezervuoti iš anksto. Patikusį dirbinuką galima iš karto įsigyti.


Ar man reikia rezervuoti laiką, jeigu noriu atvykti į jūsų biurą Vilniuje arba Kaune?

Taip, atvykimui būtina išankstinė laiko rezervacija. Kad galėtume suteikti kokybišką konsultaciją ir sutelkti būtiną dėmesį Jums, vienu metu priimame tik vieną klientą.


Kokios yra jūsų biuro darbo valandos?

Mūsų biurai Vilniuje ir Kaune dirba pagal klientų poreikį, tad drąsiai kreipkitės ir atrasime tinkamiausią Jums susitikimo laiką.


Kaip galiu susisiekti su Dote Jewellery?

Susisiekti su mūsų komandos nariais galite kontaktų skiltyje nurodytu telefonu, el.paštu, Facebook/Instagram asmeninėmis žinutėmis arba užpildę užklausą internetinėje parduotuvėje.


Ar jūsų prekes galima įsigyti iš karto biure Vilniuje arba Kaune?

Taip, patikusį juvelyrinį dirbinį galite įsigyti konsultacijos metu mūsų biuruose Vilniuje ir Kaune.


Rodyti daugiau...
KLAUSIMAI SUSIJĘ SU UŽSAKYMO PATEIKIMU:
Ar galiu užsakyti telefonu?

Taip, galite pateikti užsakymą telefonu, taip taupant Jūsų laiką dėl registracijos internetinėje parduotuvėje. Pokalbio metu suderinsime visas detales ir sms žinute arba el.paštu atsiųsime sąskaitą apmokėjimui.


Ar būtina registruotis e-shope norint užsakyti juvelyrinį dirbinį?

Registruotis internetinės parduotuvėje sistemoje nebūtina, norint pateikti užsakymą. Užsakyti patikusį juvelyrinį dirbinį galite paskambinę telefonu, parašę el.paštu arba Facebook/Instagram asmeninėse žinutėse. Taip suderiname visas detales ir išsiunčiame siuntinį kurjeriu.


Ar galiu užsakyti iš užsienio?

Taip, galite užsakyti patikusį juvelyrinį dirbinį iš užsienio. Užsakymą pateikti galite užsiregistravę internetinės parduotuvės sistemoje, paskambinę telefonu, parašę el.paštu arba Facebook/Instagram asmeninėse žinutėse. Taip suderiname visas detales, atsiunčiame sąskaitą apmokėjimui ir išsiunčiame siuntinį Jums kurjeriu


Kokie galimi apmokėjimo būdai?

Apmokėti už pasirinktą prekę galite Paysera sistemoje, tiesioginiu pavedimu į mūsų įmonės sąskaitą, pasirinkti apmokėjimą kurjeriui prekės pristatymo metu arba pirkti išsimokėtinai.


Ar galima jūsų internetinėje parduotuvėje pirkti išsimokėtinai?

Taip, pirkimo metu galite pasirinkti pirkti išsimokėtinai Mokilizingas sistemoje. Jeigu norėtumėte rinktis ne Mokilizingas įmonę, o General Financing, tuomet rinkitės apmokėjimą Paysera sistemoje, kur galėsite sudaryti sutartį su General Financing įmone.


KLAUSIMAI, SUSIJĘ SU PREKIŲ PRISTATYMU:
Kokie galimi pristatymo budai?

Visus juvelyrinius dirbinius pristatome DPD arba Omniva kurjeriais tiesiai Jums į namus/darbą arba arčiausiai Jūsų esantį paštomatą. 


Ar kurjeris susisieks su manimi prieš pristatant siuntą?

Prieš atvežant siuntinį, kurjeris visada susisiekia su gavėju telefonu arba el.paštu


Ar pristatote prekes į užsienį?

Pristatome juvelyrinius dirbinius visoje Europos sąjungoje nemokamai. Dėl pristatymo į ne ES šalį narę prašome susisiekti su mumis nurodytais kontaktais ir atrasime tinkamiausią sprendimą Jums.


Per kiek laiko pristatoma prekė?

Prekių pristatymu rūpinasi DPD siuntų tarnyba, o Jūsų nurodytą adresą Lietuvoje jos pasieks per 1-3 darbo dienas. Visoje Europoje prekių pristatymas trunka 5-8 d.d. Prieš atvažiuodamas, kurjeris apie planuojamą pristatymo laiką Jus informuos skambučiu arba SMS žinute. Jeigu užsakymą norėtumėte gauti anksčiau nurodyto termino, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes patikrinsime, ar turime galimybę pasirinktą juvelyrinį dirbinį pristatyti greičiau. Atkreipiame dėmesį, kad šventiniais laikotarpiais (šv.Kalėdų, šv.Velykų, šv.Valentino dienos ir Juodojo penktadienio) siuntų pristatymo terminai gali būti šiek tiek ilgesni dėl didelio siuntų kiekio.


Per kiek laiko pagaminate ir pristatote gaminius? 

Didžiąją dalį internetinėje parduotuvėje esančių juvelyrinių dirbinių turime jau pagamintus (kiekvienos prekės aprašyme pažymime, ar šiuo metu turime pagamintą), tad papildomai laukti Jums nebereikės. Užsakykite pasirinktą juvelyrinį dirbinį ir mes tą pačią arba sekančią darbo dieną išsiųsime. Jeigu norite užsakyti individualios gamybos juvelyrinį dirbinį, prašome susisiekti nurodytais kontaktais ir sutarsime visas užsakymo detales. 


Rodyti daugiau...
KLAUSIMAI, SUSIJĘ SU VESTUVINIAIS ŽIEDAIS:
Kokia yra vestuvinių žiedų reikšmė?

Vestuvinis žiedas yra apskritimo formos, o apskritimas turi gilią prasmę ir simboliką, nes neturi pabaigos ir pradžios, kas reiškia begalinę meilę, peržengiančią šį gyvenimą. 


Ar galima vestuvinius žiedus pamatyti “gyvai”?

Kviečiame registruotis į vestuvinių žiedų konsultaciją mūsų biure Vilniuje arba Kaune, kur galėsite pamatyti ekspozicinius modelius, pasimatuoti ir išsirinkti labiausiai tinkančius ir patinkančius žiedus. Jeigu mūsų ekspozicijoje nerastumėte patinkančių žiedų, galime pagaminti pagal pavyzdinę nuotrauką. Visus vestuvinius žiedus gaminame individualiai, tad pagaminsime tiksliai pagal Jūsų pageidavimus ir Jums reikiamų dydžių. Ilgametės darbo patirties dėka tikrai žinome kaip pagaminti kokybiškus ir tvirtus vestuvinius žiedus.


Ar galima graviruoti žiedus?

Visus vestuvinius žiedus ir dalį sužadėtuvių žiedų galime graviruoti Jūsų pasirinktu tekstu.


Ar nurodyta vestuvinių žiedų kaina ir svoris yra poros žiedų ar vieno?

Vestuvinių žiedų kategorijoje pateikta kaina ir svoris yra už abu žiedus - porą. Kitose žiedų kategorijose - už vieną žiedą. Dydžiai įtakos kainai neturi, nebent būtų neįprastai dideli. Tokiu atveju pasiūlysime pridėti aukso, kad žiedai neprarastų kokybės. Gaminant individualius žiedus visada yra tikimybė, kad nurodytas svoris skirsis nuo galutinio žiedų svorio, kadangi nurodytas vidutinis svoris to modelio žiedų. 


Ant kurios rankos reikia dėvėti vestuvinius žiedus?

Pagal senąsias lietuvių tradicijas, vestuviniai žiedai buvo dėvimi ant kairės rankos bevardžio piršto. XXa pirmoje pusėje lietuviai pradėjo vestuvinius žiedus dėvėti ant dešinės rankos bevardžio piršto. Šiai dienai pastebime, kad panašiai pusę porų žiedus nešioja ant dešinės rankos ir pusę – ant kairės rankos bevardžio piršto.


Rodyti daugiau...
KLAUSIMAI, SUSIJĘ SU SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAIS:
Kokį sužadėtuvių žiedą rinktis?

Sužadėtuvių žiedo rinkimas – tai sudėtingas, tačiau malonus, darbas. Konkrečių taisyklių ar patarimų, tiksiančių visais atvejais, tikrai nėra. Viskas priklauso nuo to, kas Jūsų merginai patinka ir tinka. Kokius papuošalus ji dėvi – klasikinius ar modernius, ryškesnius ar mažiau pastebimus, gal ji turi stiprią simpatiją kuriam spalvotam brangakmeniui? Geltonas, baltas ar rausvas auksas jai patinka? Turime nemažą patirtį gelbstint sužadėtuvių žiedo pasirinkime, tad jeigu nesate tvirtai apsisprendęs, kaip turėtų atrodyti Jūsų perkamas sužadėtuvių žiedas, kreipkitės – mielai pagelbėsime


Norėčiau padaryti staigmeną merginai. Kaip nustatyti žiedo dydį?

Tiksliausiai nustatysite merginos piršto dydį išmatavęs turimą ir dažnai dėvimą žiedą. Tereikia įsitikinti, kad turimą žiedą mergina nešioja ant tinkamo piršto (kairės rankos bevardžio piršto). Išmatuoti reikia žiedo diametrą milimetrais – tai ir bus tinkamas dydis. Jeigu mergina turimą žiedą dėvi ant dešinės rankos bevardžio piršto, tuomet, dažnu atveju, reikia rinktis iki pusės dydžio mažesnį žiedą (atminkite, kad dešniarankių dešinės rankos pirštai dažniausiai būna iki pusės dydžio didesni nei kairės rankos, o kairiarankių – didesni kairės rankos pirštai). Jeigu mergina neturi nešiojamų žiedų, tuomet nustatyti tikrąjį piršto dydį neišsiduodant yra labai sudėtinga ir tokiu atveju patariame rinktis vidutinį žiedo dydį (16,0-17,5) ir po įteikimo kreiptis į mus, kad pakoreguotume jį. Vieną kartą po pirkimo koreguojame žiedų dydžius nemokamai. Tai greita ir paprasta mūsų kasdieninė procedūra. Laiko tarpas nuo pirkimo iki korekcijos nėra nustatomas, tad galite nesijaudinti, jeigu perkate žiedą iš anksto. Primename, kad matavimai siūlais ar popieriaus juostelėmis tikrai nėra tikslūs, o ir tikimybė, kad taip matuojant išsiduosite apie planuojamą staigmeną, labai didelė. Tad nesijaudinkit, atėjus laikui pritaikysim Jūsų merginai tinkamą dydį.


Ar vėliau galima pakeisti žiedo dydį, jei nupirksiu netinkantį?

Jeigu padovanojote merginai žiedą, kurio dydis nėra tinkamas, būtinai susisiekite su mumis, greitai ir paprastai pakoreguosime jį nemokamai. Laiko tarpas nuo pirkimo iki korekcijos nėra nustatomas, tad galite nesijaudinti, jeigu perkate žiedą iš anksto.


Kiek kainuoja sužadėtuvių žiedai?

Visi mūsų juvelyriniai dirbiniai pagaminti iš aukso, platinos arba paladžio, inkrustuoti Deimantais ir/arba spalvotais brangakmeniais, tad kainos prasideda nuo maždaug 200 eurų. Už kokią sumą Jums derėtų rinktis sužadėtuvių žiedą patarti tikrai negalime, tai turite nuspręsti pats. Amerikoje vyrauja nuomonė, kad sužadėtuvių žiedui vaikinas turi paskirti bent du mėnesinius atlyginimus, bet mes sakome, kad santykių atlyginimais skaičiuoti tikrai negalima ir suma, skirta sužadėtuvių žiedui, turi būti priimtina Jums. Juk meilė nebus mažesnė tos poros, kurios sužadėtuvių žiedas pirktas už 300 eurų, negu tos poros, kurios žiedas pirktas už 600 eurų. 


Kokia sužadėtuvių žiedo reikšmė?

Sužadėtuvių žiedas – tai dviejų žmonių meilės ir atsidavimo vienas kitam simbolis. Tai gražios kelionės, į kurią vyksta du žmonės, nusprendę praleisti savo gyvenimą kartu, simbolis. Nesvarbu, ar pasirinksite modernų sužadėtuvių žiedą, ar klasikinį, žiedas rodys didžią meilę, kuria dalijatės su savo sužadėtine ir vėliau žmona. 


Rodyti daugiau...
KLAUSIMAI, SUSIJĘ SU JUVELYRINIŲ DIRBINIŲ SPECIFIKACIJA:
Aukso spalvos ir prabos

Visus vestuvinius žiedus gaminame individualiai, tad aukso spalvas ir jų kombinacijas galite rinktis labiausiai patinkančias. Sužadėtuvių žiedai ir kiti dovanojami juvelyriniai dirbiniai turi būti parenkami tokios aukso spalvos, kuri labiausiai patinka juos dėvėsiančiai moteriai. Jeigu mūsų internetinėje parduotuvėje radote patinkantį juvelyrinį dirbinį, tačiau ne tos spalvos, kreipkitės, galime pergaminti Jums patinkančios aukso spalvos.

999° prabos (gryno) aukso spalva yra ryškiai geltona. Auksas yra labai minkštas metalas, todėl nėra gaminama juvelyrinių dirbinių iš gryno aukso, jis maišomas su kitais kietaisiais metalais, taip kietinant lydinį, kad jis taptų tinkamu juvelyrinių dirbinių gamybai. Maišant auksą su skirtingomis priemaišomis išgaunamos skirtingos aukso spalvos – balta, geltona arba rausva.

Aukso praba nusako, kiek procentų gryno aukso yra lydinyje, iš kurio gaminami juvelyriniai dirbiniai. Aukso prabos gali būti 375° (37,5% gryno aukso lydinyje), 585° (58,5% gryno aukso lydinyje) ir 750° (75% gryno aukso lydinyje). Aukso lydinio spalva nuo prabos nepriklauso, visų prabų auksas gali būti tiek geltonas, tiek baltas, tiek ir rausvas.

Gamyboje mes naudojame tik gryną auksą 999°. Dažniausiai gaminame 585° prabos aukso lydinį. Nenaudojame senų gaminių perdirbimui gaminant naujus, tai užtikrina gaminio kokybę ir ilgaamžiškumą. 


Ar jūsų juvelyriniai dirbiniai sertifikuoti?

Taip, visi mūsų parduodami juvelyriniai dirbiniai sertifikuojami prabavimo rūmuose.


Ar parduodate juvelyrinius dirbinius su garantija?

Visi mūsų juvelyriniai parduodami su dviejų metų kokybės garantija. Dėl nenumatytų aplinkybių atsiradus brokui, iškritus akutėms dėl mūsų kaltės - visada susisiekite su mumis, būtinai rasime palankų Jums sprendimą. Mumis pasitikėjo jau tūkstančiai klientų, pasitikėkite ir Jūs, ir turėsite gražius bei kokybiškus juvelyrinius dirbinius.


Ar galima grąžinti juvelyrinį dirbinį?

Jeigu įsigijote juvelyrinį dirbinį mūsų internetinėje parduotuvėje ir dėl kokios tai priežasties jis Jums nebereikalingas, per 30 dienų nuo pirkimo galite grąžinti jį mums ir atgauti visą sumokėtą sumą. Grąžinimo sąlyga – juvelyrinis dirbinys negali būti dėvėtas ir sertifikatai negali būti pažeisti ar nuplėšti.


Ar pas jus galima įsigyti vieną deimantą (ne dirbinyje)?

Deimantai yra dažna dovana krikšto, vestuvių ir gimtadienių progomis, taip leidžiant dovanos gavėjui pačiam susikurti savo svajonių juvelyrinį dirbinį. Tad drąsiai kreipkitės į mus, galime Jums pasiūlyti skirtingų brangakmenių variacijų įvairioms progoms.


KLAUSIMAI, SUSIJĘ SU JUVELYRINIŲ DIRBINIŲ PRIEŽIŪRA:
Ar taisote juvelyrinius dirbinius?

Taisome, atnaujiname, teikiame kasmetinę apžiūrą tik mūsų parduotuvėje įsigytiems juvelyriniams dirbiniams. Jeigu prieš kurį laiką įsigijote iš mūsų juvelyrinį dirbinį ir jam kažkas nutiko – kreipkitės, sutvarkysime, kad vėl galėtumėte puoštis.


Ar juvelyriniam dirbiniam reikalinga kasdieninė priežiūra?

Visiem juvelyriniam dirbiniam privaloma reguliari priežiūra. Kasdien juos dėvint dirbiniuose prisikaupia prausiklių, kremų ir dulkių, todėl rekomenduojame kartą per savaitę arba mėnesį kruopščiai juos išplauti. Plovimui namuose galite įsigyti paprastą labai minkštą dantų šepetėlį ir pamuilavus švelniai patrinti turimą juvelyrinį dirbinuką (prieš pradedant plauti dirbinius įsitikinkite, kad kriauklė yra saugiai uždengta). Muiluoti reikia tiek iš viršaus, tiek iš apačios, kad pašalintumėte nešvarumus iš visų pusių. Prieš muilavimą galite pamirkinti dirbinį drungname vandenyje 5-10min, kad susikaupę nešvarumai lengviau nusiplautų. Nuskalaukite po šilto vandens srove ir nusausinkite rankšluosčiu. Būkite atsargios! Įnirtingas trynimas kietesniu šepetėliu gali pažeisti Jūsų juvelyrinį dirbinį ar jį subraižyti. Kartą per metus arba dvejus rekomenduojame atvykti pas juvelyrą, kuris išplaus dirbinį ultragarso vonelėje, nupoliruos ir nuodugniai apžiūrės, ar nėra atsiradę skilimų ar kitų pakitimų konstrukcijoje, kurie įtakotų didesnį pažeidimą ateityje.

Atkreipiame dėmesį, kad juvelyriniam dirbiniam su Smaragdais priežiūra yra kiek kitokia, kadangi Smaragdai labai jautrūs brangakmeniai. Juos ir dėvėti reikia atsargiau. Jie ypač jautrūs smūgiams. Plaunant dirbinius su Smaragdais nenaudokite jokių cheminių priemonių ir juvelyrinį dirbinį labai švelniai valykite šepetėliu kiek įmanoma neliečiant paties Smaragdo. Plauti reikia po vėsesnio vandens srove. Smaragdam netinka temperatūrų pokyčiai.

Taip pat būkite dėmesingos Perlams. Jie gyvi organizmai, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra dėl jautraus akyto paviršiaus. Tai reiškia, kad Perlai yra atsparesni stuktelėjimams nei Smaragdai, bet juos ypatingai reikia saugoti nuo sąlyčio su bet kokiais chemikalais, plovikliais, kosmetika ir parfumerija. Perlus valyti švelniai nušluostant juos minkšta šluoste sudrėkinta švariame vandenyje.