5 patarimai kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą

Įrašas patalpintas:

Kategorijos: Sužadėtuvės

5 patarimai kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą

Ar jūs pasiruošęs iš savo mylimosios išgirsti didijį „taip“ ir pradėti naują etapą savo meilės kelyje? Išrinkti sužadėtuvių žiedą dažnam, pasipiršti nusprendusiam, vyrui yra nelengvas uždavinys. Tikime, jog norite mylimosios rankos paprašyti jai įteikiant jos svajonių žiedą, tačiau renkant šį naujojo bendro kelio simbolį yra ne viena detalė, kuri gali būti lemiama renkant sužadėtuvių žiedą. Susiduriant su pasimetusiais jaunikiais vos ne kasdien, dote.lt komanda su jumis dalinasi savo patirtimi grįstais patarimais, kurie padės jums išrinkti jūsų mylimosios svajones atitinkantį sužadėtuvių žiedą.

Kaip išsirinkti žiedą

1.Nustatykite savo biudžetą

Nors mes tvirtai tikime, jog sužadėtuvių žiedo kaina nėra jūsų meilės įvertinimas, vis dėlto pinigai yra svarbus aspektas renkant žiedą, kuriuo pasipiršite. Nustatę biudžetą skirtą sužadėtuvių žiedo įsigijimui, lengvai įsivertinsite savo galimybes bei praplėsite pasirinkimo variantus. Nustatę konkrečius finansinius rėmus sužadėtuvių žiedui žinosite, iš kokių metalų ir brangakmenių galės būti renkamas dirbinys. Na, o tai tikrai palengvins pasirinkimą. Net jei ir esate girdėję mitus apie tai, jog sužadėtuvių žiedas turi kainuoti tris ar net penkis mėnesinius atlyginimus, norime patarti pamiršti visas vartotojiškumo skatinamas taisykles apie tai, kiek turi kainuoti sužadėtuvių žiedas. Taip pat nustatę sau patogų biudžetą būsimam sužadėtuvių žiedui įsigyti, būsite tikri, jog šis procesas nekels jokių nemalonių finansinių rūpesčių bei įtampos.

2.Išrinkite brangakmenio formą

Dauguma sužadėtuvių žiedų išsiskiria savo stilistika, kur tradiciškai pagrindinis dirbinio akcentas yra per vidurį įtaisyta apvali brangakmenio akutė. Nors tai ir yra klasikinis variantas, metams bėgant sužadėtuvių žiedų brangakmenis įgijo skirtingas formas. Nuo to, kokią brangakmenio formą pasirinksite skirsis jo kaina. Tarkime, pasirinkę vieną iš populiariausių apvalių brangakmenio formų, mokėsite daugiau, nes tokios formos pjovimas reikalauja daugiausiai juvelyrinio apdirbimo. Brangakmenio akutės formą galite parinkti tiek atsižvelgę į kainas, tiek į tai, ką mėgsta jūsų mylimoji. Pastebėkite jos papuošalų pasirinkimus, galbūt ji mieliau renkasi griežtas formas, tuomet siūlome rinktis kvadrato formos akutę. Taip pat atsižvelkite į mylimosios pirštų formą, ilgesniems bei plonesniems pirštams gražiau tiks ovalo forma, na o trumpesni pirštai grakščiau atrodys su apvalia arba kvadrato formos akute puošiančiu sužadėtuvių žiedu.

Brangakmenio formos

3.Išrinkite žiedo apvado metalą

Įprastai, sužadėtuvių žiedai gaminami iš geltonojo aukso, baltojo aukso, sidabro arba platinos. Nors platina atrodo labai panašiai kaip sidabras, šis metalas yra daug brangesnis dėl savo ilgaamžiskų savybių bei retumo. Renkant sužadėtuvių žiedo metalą, žinoma pirmiausia atsižvelkite į savo biudžetą, tačiau taip pat atkreipkite dėmesį į mylimosios mėgiamus juvelyrinius dirbinius. Jei pastebėti merginos mėgstamas juvelyrines formas yra sunkiau, tai atpažinti kokius metalus ji mėgsta bus tikrai lengva. Nusprendę, jog mylimoji mėgsta klasikinius aukso dirbinius, rinkite žiedą su geltonojo aukso apvadu. Jei mergina mėgsta sidabro atspalvius rinkite baltąjį auksą arba platiną – priklausomai nuo biudžeto. Renkant metalus taip pat atsižvelkite į metalų tvarumą bei turėkite omenyje, jog tai bus žiedas, kurį mylimoji nešios kiekvieną dieną.

4.Brangakmenių pasirinkimas

Renkant sužadėtuvių žiedą yra svarbu šiek tiek pasidomėti brangakmeniais bei jų vertinimų matmenimis. Karatas yra matavimo vienetas, skirtas išmatuoti šlifuotų juvelyrinių dirbinių bei brangakmenių svorį. Kadangi, šis matavimo vienetas nurodo brangakmenio dydį, kuo didesnis karatas, tuo brangesnis bus jūsų pasirinktas dirbinys. Kiti duomenys į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis brangakmenį, ypač jei tai deimantas, tai pjūvis bei skaidrumas. Kuo skaidresnis yra jūsų pasirinktas brangakmenis tuo, žinoma, kaina taip pat bus didesnė. Renkantis bragakmenius, tačiau siekiant įtilpti į mažesnį biudžetą, taip pat galite rinktis briliantus, kurie atrodo ne mažiau kerinčiai.

5.Parinkite tinkamą dydį

Nors kai kuriems žiedo dydžio parinkimas atrodo, kaip savaime suprantama proceso dalis, ne mažai besiruošiančiųjų pasipiršti, apie tai paprasčiausiai pamiršta. Norime atkreipti dėmesį, jog teisingas sužadėtuvių žiedo dydžio parinkimas užtikrins, jog jūsų mylimoji jį galės nešioti patogiai, nesibaiminti, jog jį gali pamesti bei nesijaudinti jo pakartotiniu atnešimu į juvelyrinę taisymui. Norint išlaikyti artėjančio pasipiršimo paslaptį, patariame pasinaudoti išradingais būdais, kurie padės sužinoti merginos žiedo dydį jai nežinant.

Dalindamasi savo patirtimi dote.lt juvelyrai supranta šio įvykio svarbą bei patikina, jog atėję į juvelyrikos saloną arba susisiekus su profesionalais nuotoliniu būdu gausite pilną pagalbą bei palaikymą renkantis sužadėtuvių žiedą. Be to, pasinaudoję šiais patarimais, kaip planu, kuris jums padės išrinkti sužadėtuvių žiedą, šis procesas bus malonus bei nesukels jokių, mitais apipintų, negandų.